Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek a kapcsolatnak elöbb-utó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a kapcsolatnak elöbb-utóbb mindenképpen vége lesz?

Figyelt kérdés
A páromat már hónapok óta csak úgy szeretem, mint egy nagyon jó barátot. Ezt érzi ö is, de próbál úgy csinálni, mintha minden rendben lenne... És én is. Sajnálom elhagyni, mert tudom, hogy teljesen összetörne lelkileg, én vagyok a mindene. Az is mellette tart, hogy van egy kisfiunk. Már eldöntöttem, hogy vele maradok, de félek, hogy nem fogom bírni és ha nem most, de késöbb úgyis szakítunk. Fiatalok vagyunk még, hogy így éljük le az életünket, de nem merek lépni és beszélni se erröl senkinek. 23/N
2013. jún. 12. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem beszélni kell róla, és nincs mindenképpen vége. Ilyenkor fel lehet - és kell is - frissíteni a kapcsolatot, újra randizással. Próbáld kimondani, mit és miért hiányolod belőle. Mi volt, ami régen megfogott benne és most nem találod?
2013. jún. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem beszéled ezt meg vele, akkor egész biztosan tönkre megy a kapcsolatotok idővel, magától mindez nem fog javulni.


Pusztán sajnálatból, tiszteletből nem lehet egy életet leélni, ezt te magad is tudod, hiszen írtad is.

2013. jún. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát gratulálok neked "Fiatalok vagyunk még, hogy így éljük le az életünket"te tudod hogy van egy gyereked tőle???fiatalok vagyunk még chh ez a beszéd és mi lesz a gyerekkel??minek kellet megszülni akkor??tudod így lehet elbaszni egy kisgyerek életét ezen gondolkozz el hogy te mit vállaltál azzal hogy lett egy gyermeked az életedben akinek kell anya és apa is.
2013. jún. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző: ne legyél már ennyire sötét! Nem mondott semmi rosszat, csak annyit, hogy 23 évesen még nem akar úgy élni a fickójával, mintha 30 éve házasok lennének. Ennek semmi köze a gyerekhez, nem azt mondta, hogy még pasizni, vagy bulizni akarna, hanem a párjával akar tartalmasabb érzelmi életet. Először értelmezd a szöveget, csak azután akadj ki!
2013. jún. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!