Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez lenne a "tudatos" álmodás?...

Ez lenne a "tudatos" álmodás? (Lent kifejtem. )

Figyelt kérdés

Ma du. ledőltem pihenni, és nagyon furcsát álmodtam. Elhunyt nagyszüleim lakásában voltam, és pont emiatt jelentettem ki, hogy ez biztosan álom, hiszen ezt a lakást már rég eladtuk. Ugyanakkor olyan élesen, tisztán és színesen láttam minden apró részletet (még egy vékony gyöngyfüzér színeit is), hogy zavarba jöttem, és elkezdtem jelekre kutatni, hogy tényleg alszom-e.

Első a füzér volt: nem éreztem elég érdesnek a gyöngyöket az ujjaim között. Erre hirtelen azzá vált.

Aztán a vizet teszteltem. Megvártam, míg meleg folyik a csapból (éreztem a kezemmel), de amikor beleittam, hideg volt. Ezen nem tudtam változtatni.

Beledugtam egy fülpucoló pálcikát a fülembe, hogy biztos nem fogok érezni semmit, erre megugrottam a fájdalomtól, mert túl mélyre ment. :D

Őrölt borsba szippantottam, hogy na, tuti nem érzek majd semmit, erre halványan éreztem az illatát, és nagyon enyhe tüsszentési inger is jött.

Ezek után kaptam egy sms-t a testvéremtől, amire így válaszoltam: "oké, csak az a helyzet, hogy most éppen álmodom".

Majd leültem a padra, becsuktam a szemem, elsötétült a táj, és felébredtem.

Érdekes élmény volt, annyi szent. :D


2013. szept. 9. 15:54
1 2
 11/11 anonim válasza:
de jó :) nekem az szokott lenni,hogy ha álmodok valamit akkor az néha párnapon belül meg is történik :D
2013. szept. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!