Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Figyelem! Mit jelenthet ez az...

Figyelem! Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
van három testvér, és az egyikük épp házasodik és elkezdi mondani a pap a beszéddet erre a vőlegény röhögni kezded és a szeme koromfekete lesz erre elszalad és valahonnan elő vesz egy keresztet, szíven döfi a menyasszonyt,papot,részvevőket stb. De miután megérkezik. a rendőrség kap pár golyót a fejébe és meghal majd azután az egy örögasszony aki a temetőben síratja a férjet véletlenül a vőlegény sírja mellé köt ki és amikor lehajol arcával. behúzza a sírba az öregasszonyt a vőlegény mitjelent ez hozzá teszem azt hogy nem hiszek sem a szellemekben,ördögbe,istenben,démonokba. csak most keltem gondoltam Megírom ne vesszen kárba. :D

#menyasszony #álom #sátán #démon #haláliesküvő #võlegény
2013. okt. 13. 08:18
 1/4 kutya222 ***** válasza:
azt h a völegény egy szihopata állat ;D
2013. okt. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megártott az Odaát! ne nézz annyi filmet.

,,a vőlegény röhögni kezd" -röhej! Olyan csúf volt az asszony, hogy meg kellett ölnie? xD

2013. okt. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Dehogyis a menyasszony gyönyörű volt. van valami értelme az álmomnak? xD
2013. okt. 14. 08:44
 4/4 anonim válasza:

nem hiszel istenben ha

akkor olyan vagy mint én


mert én se hiszek sőt utálom

de tényleg

amúgy én sem tom mit jelent lehet hogy semmit

néha álmodunk hülyeségeket amiknek sok értelme nincs

ez kivált hatja a stresz egy olyan film

vagy bármi

pl én egy szer aszt álmodtam hogy három öreg nőt vertem meg hülye álom volt

2013. okt. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!