Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álom jelentése?

Álom jelentése?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, akiért nagyon oda vagyok. Nagyon erős kölcsönös vonzalom van köztünk, de van barátja. (Ő mondta, hogy nem túl jó a kapcsolata a sráccal, meg távkapcsolat is).


Vele álmodtam a következőt: Egy lakásban asztalnál ülve vele szemben beszélgettem ahol hirtelen ráomlott a mennyezett, tetőtér de nem lett semmi baja.


2013. okt. 12. 22:22
 1/3 anonim válasza:

Valószínűleg a lány vétkezni fog, azaz megcsalja a barátját, remélhetőleg veled.

Nem írtad, hogy az asztalon, volt e étel, és mennyi, ettetek-e belőle vagy sem. Milyen ruhát viselt? Ezek is jelzés értékűek lehetnek.

2013. okt. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
barati kapcsolatba lephetsz vele, neki viszont fordulatos, valtozatos esemenyek jonnek az eleteben, valoszinuleg osszeomlik mostani kapcsolata
2013. okt. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem ettünk. Csinos volt. Milyen ruci volt rajta pontosan nem tudom. Köszönöm a válaszokat. :)
2013. okt. 12. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!