Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha mások...

Mit jelent az, ha mások álmodnak az esküvőmről?

Figyelt kérdés
Már 4 hozzám közel álló ember álmodott az esküvőmről, pedig olyan messze állok tőle amennyire lehet. És a vőlegény egyikőjük álmában sem szerepelt.
2013. nov. 11. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos a pontos álomfejtéshez ismerni kellene még néhány részletet az álmodó víziójából. Próbálj meg részleteket megtudni, pl fontos részlet, hogy milyen színű volt a ruhád az álmaiban, hol voltál.


Érdemes fogalkozni az eseteddel, mert ha 4 ember Rólad álmodott, az nem lehet véletlen. Az biztos, hogy az univerzum közölni akar Veled valamit. Ne hagyd annyiban!

2013. nov. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"4 hozzám közel álló ember álmodott az esküvőmről, pedig olyan messze állok tőle amennyire lehet"


Most akkor kozel all, vagy messze?

2013. nov. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mindenki a ceremonia elotti tortenesekrol almodott. Volt, hogy elhagytam a fatylamat a parkoloban, elestem a ruhamban. A harmadik aki errol almodott a templomban ult es igazabol en nem voltam benne csak almaban tudta hogy ez az en eskuvom. A lakotarsam meg hetvegen almodta, hogy kontosben ulok es o csinalja a sminkemet. Sok kislany koszoruslanyom volt, es mindenki nagyon csinos volt. Vegul jottek a volegeny "koszorus fiui" es ok szoltak hogy fel kell oltoztetni a menyasszonyt mert a volegeny lent var es turelmetlen. Lakotarsam a ceremonian is ott volt de nem latta a volegenyt es az en ruhamat sem.


Az eskuvotol allok messze ugy ertettem. :) Meg csak 18 eves vagyok raadasul par hete szakitottunk baratommal, szoval tenyleg nem mostanaban leszek menyasszon. :)

2013. nov. 12. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!