Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha álmomban...

Mit jelent, ha álmomban szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Álmomban nagyon szerelmes voltam. Csak az a bökkenő, hogy nem abba, akivel éppen járok.

2013. nov. 17. 10:14
1 2
 11/13 anonim válasza:
Tévedsz! Az emberek mindig azzal álmodnak akit ismernek legalább is láttak életükben. Ez ugyan olyan tény mint hogy egy éjszaka minimum 7 álmod van, csak a különleges betegségben szenvedő embereknél jellemző az, hogy nem álmodnak. Egyébként az álmok vagy a nap eseményeit dolgozzák fel vagy pedig az elkövetkezendő párnapot, és meg értelek én is jártam már így:)
2013. nov. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Az emberek mindig azzal álmodnak akit ismernek legalább is láttak életükben."

Nem egészen. Becsúszhat (akár filmekből) összeollózott személy is.

2013. dec. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ma én is azt álmodtam, hogy szerelmes vagyok, csak Pietro Maximoffba, ami nem meglepő, mert imádom. :) Az egyik válaszadónak igaza van, ha láttad álmodban, akkor az arcát is láttad valahol, mert az agyunk nem tud idegen arcokat elképzelni. Ez talán azt jelentheti, hogy úgy IGAZÁN szerelmes akarsz lenni vagy nem érzel teljesen így a párod iránt. Sajnos nem igazán tudok mit javasolni, de szerintem tölts több időt vele és ismerd meg jobban. Remélem, tudtam segíteni :)
2021. ápr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!