Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez az eget rengető logikátl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az eget rengető logikátlanság? Akikbe szerelmes vagyok, le sem sza. Rnak, akiket le sem sza. Rok meg oda vannak értem.

Figyelt kérdés

A nők, akikbe beleszeretek (1-2 évente mondjuk 1) és akikhez intellektuálisan is vonzódom és el tudnék velük képzelni komolyabbat (évente néhány azért van) nem érdeklődnek irántam szexuálisan és csak barátnak akarnak.


A nők, akikhez nem vonzódom másképp, csak szexuálisan és úgy általában nem mutatok semmilyen érdeklődést irántuk, meg egymásnak adják a kilincset a hálószobámban (mondjuk évente 4-5, akivel le is fekszem, meg még kb. egy tucat, akivel összejöhetne).


Kalandokban nincs hiányom, de viszonzott szerelmi testi kapcsolatom még soha nem volt. Akivel eddig megpróbáltam komolyabban együtt lenni, azt sem szerettem igazán, csak ő engem és annak meg nem sok értelme volt.


Nem a kalandokkal van baj, hanem hogy szeretnék még az életemben komoly kapcsolatot is és elég elérhetetlennek tűnik ezek miatt, hogy kölcsönös, viszonzott szerelmi kapcsolatba nem tudok kerülni. Mi lehetne a továbbfejlődési, továbblépési lehetőség?


2013. nov. 14. 12:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet, másképp viselkedsz azokkal a nőkkel, akikbe beleszeretsz. Félsz, hogy elszalasztod őket, emiatt kényszeresen a jobbik oldaladat akarod mutatni, megfelelni nekik, ezért barátzónás leszel, mert túl jó fej leszel pasialapanyagnak.


Az is lehet, hogy nagyban növeli egy csaj értékét a szemedben, hogy nem tudod megfektetni. Viszont pontosan azért is nem tudod megfektetni, mert eleve nem vonzódik hozzád szexuálisan. Ebben az esetben azért kerülsz hozzájuk közel intellektuálisan, mert nem szexuális a kapcsolat. A pech, hogy ezek szerint nem is lesz.

2013. nov. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!