Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a volt barátom azt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a volt barátom azt mondja még érez irántam valamit, de nem szerelmes, akkor van még esély arra, hogy újra összejöjjünk?

Figyelt kérdés

A volt barátommal kb. 2 és fél hónapja szakítottunk, mert ellaposodott a kapcsolatunk, sokszor apróságokon vitáztunk.

De rájöttem, hogy nekem még mindig fontos és vele akarok lenni.

Beszéltem vele, ő sem közömbös irántam, de az a gond, hogy már nem szeret. Csak érez irántam valamit(ami nekem kevés)

Azt mondta, nagyon vonzódik irántam(testem iránt),de neki ez kevés, mert az kevés egy kapcsolathoz.

Én mindenféleképpen szeretném ha újra működne a kapcsolatunk.


Ti mit tanácsoltok? Szerintetek van esély még arra, hogy újra belém szeressen?


(egyébként 5 évig voltunk együtt, neki első komoly kapcsolata voltam és nekem is ő). Elég fiatalon jöttünk össze,16évesen)


Előre is köszönöm a válaszokat:)


2013. nov. 15. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzet vagyok és ugyanennyit voltunk együtt mikor kibökte, hogy már nem szeret. Sokáig próbálkoztunk mi is de hiába, nem tértek vissza a régi érzések. Így pedig nekem nem felelt meg ezért szakitottam vele. SZerintem Neked is ezt kéne tenned, ilyen kapcsolatnak nincs értelme. Ami elmúlt az elmúlt.
2013. nov. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Áhh..én ezt nem tudom elfogadni, érzem, hogy még van remény az újrakezdésre és arra hogy újra belém szeressen, nem tudom miért, de ezt érzem :(
2013. nov. 15. 09:38
 3/4 anonim ***** válasza:

A szerelem egy baromság. Ha vonzódtok testileg és szeret téged, mint embert, az szerintem már elég. Lehet, hogy a nagy tűz kialszik, de ha egyébként passzoltok, akkor minek szakítani? Főleg, ha sok közös élményetek van. Én nem rúgnám ezt fel legalábbis, egymáshoz tartozni jó lehet. Én mondjuk egyedül voltam hosszú ideig és lehet, csak ezért gondolom így.


27/f

2013. nov. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen hármas azért gondolod így. Amit leírsz az természetes 40-50 évesen. De ilyen fiatalon (21) még nem kéne szerelem nélkül leélni egy életet senkivel sem. Főleg, hogy a jelenlegi állapot nem elégíti ki érzelmileg az egyik felet sem. Boldogtalanul tengődni pedig végképp nem lehet és nem érdemes egy kapcsolatban 21 évesen. Annyi mindenkibe lehetsz még szerelmes! Akivel hosszútávon is működni fog. És ha megtalálod azt aki valóban neked van szánva azzal nem fog elmúlni ilyen hamar, mert akkor már mindketten érettebbek és tapasztaltabbak lesznek ahhoz, hogy fenn tartsátok a kapcsolatot.
2013. nov. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!