Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon érdekes összetett...

Nagyon érdekes összetett volt, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Rendkívül élénk, színes,hosszú és összetett volt ez az álmom ,amikor felébredtem igyekeztem nem elfelejteni de sajnos visszaaludtam és csak kisebb részletek maradtak meg.

Szóval:

Egy szabadtéri koncerten voltam este és mindenféle furcsa ruhába/jelmezbe bújtam,hogy felfigyeljenek rám (apáca, katona stb.).

Következő jelenet amire emlékszem,hogy egy nagy elegáns fehér házban beszélgettem egy lánnyal a svédasztal mellett miközben sütit szedtünk. Elmesélte,hogy a bátyja (azth iszem az volt de lehet hogy csak egy ismerőse) katona volt és egyszer amikor hazajött összeveszett a kishúgával aki a láncfűrésszel akarta ezért megcsikizni a lábát és ezzel levágta mindkét lábát és deréktől lefelé amputálni kellett. Miközben mesélte álmomban mintha elképzeltem volna a jelenetet láttam magam előtt a szitut. Elmondta,hogy a kishúga nagyon kikészült utána, mert nem tudta mi az amivel meg akarta "viccelni". Képet is mutatott a fiúról.

Tudom elég beteg és furcsa álom de lehet valami jelentése?


2010. júl. 4. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem kellett volna töltött káposztát vacsorázni!
2010. júl. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ettem vacsorára töltött káposztát, köszönöm nagyon sokat segítettél...
2010. júl. 4. 20:00
 3/6 anonim válasza:

hát nem hiszem , hogy bármi jelentése is lenne, elég bizarr volt ez az álom, de érdekes volt.

nem néztél mostanában túl sok ilyesmi filmet?

2010. júl. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pénz áll a házhoz.
2010. júl. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kérdéseket, bár egyik se segített különösebben. Nem néztem ilyesmi filmeket egyáltalán, és pénz sem áll a házhoz ezek alapján... nagy nehezen kigoboztam valamit egy álomszótár segítségével, így már van egy kis értelme , nem is kevés... Azt hittem lesz valaki aki profi az álomfejtésben de hát tévedtem.
2010. júl. 8. 09:17
 6/6 anonim ***** válasza:

az ezoterikus álomfejtésnek semmi értelme nincs, egy modern kori, viszonylag értelmes ember magától értetődőnek tartja, hogy humbug.

ha kíváncsi vagy annak, az okainak, hogy miért álmodtam, gondolkodj el a pszichés oldalán, bár az meg inkább szakemberre tartozik.

összességében azt tudnám mondani, hogy az álmoknak nincs egzakt jelentése, lelki okai lehetne ugyan, de a legtöbb esetben elhanyagolhatóak, az agynak van "szüksége" rájuk a psziché egészséges működéséhez. ennyi.

2010. júl. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!