Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt a legkülönösebb...

Mi volt a legkülönösebb álmotok? Részletes kifejtést kérek!

Figyelt kérdés

Nekem:


Egy templomban vagyok, az emberek imádkoznak, közben egy zongorát hallok. Melyek a zongora hangja után, majd beléptem egy hófehér szobába, ahol egy menyasszony áll a zongorázó férje mellett (mellettem). A hátam mögött úgy éreztem mintha valaki a fülembe súgna valamit, azt hiszem ezt mondta: Mite (nem, nem írtam el).

Szóval hátranéztem de nem volt ott senki, majd visszafordultam, de ott a menyasszony véres ruhában volt, és az én holttestem mellett ült. Majd rám nézem, és azt kérdezte, "mit tegyünk?" Majd meg jelent egy ajtó, amin átléptem, és egy tükrös szobában voltam (igen, én vagyok az aki valamiért szinte mindig tükrökkel álmodik), és szemem teljesen fekete lett, majd elkezdett vérezni. Eztán valami jelek, vagy nem is tudom igazán, futottak végig a testemen. Szóval, a végén, láttam egy szobát, amin szintén átmentem. Ott volt egy óriási hát... nevezzük medencének, vérrel tele, majd levettem a felsőmet és belesétáltam úgy, hogy teljesen elterített. Nem küzdöttem megnyugtató volt igazából. És vége az álmomnak.


Nem azt kérem, hogy fejtsétek meg, csak írjátok le nektek mi volt a legkülönösebb álmotok?



#álom #érdekes #különös #legkülönösebb
2013. nov. 30. 12:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

1. Egy kihűlt sivatag terül el, amerre csak a szem ellát. Fölötte a végtelen fekete égbolt ezüst csillagokkal pettyezve. A sivatagban több piramis álldogált. Mindegyiknek volt hívogató bejárata. Minden piramis belsejében egy-egy disney-világ volt. Az egyikben valahogy egy szarkofágba kerültem. Ott átéltem életem legintenzívebb és legjobb szexuális élményét. A szarkofágban nem láttam semmit, szűk volt, de csak arra tudtam gondolni, ahogy valaki az ágyékát az enyémhez dörzsöli.

2. Japán stílus papírházak, mint amilyen a piroslámpás negyedben is van. Az ajtó olyan volt, hgy bejárati gyanánt csak ilyen papírvastagságú elhúzható izé volt, vagy ilyen gyékényvalami. A szobában két vagy három alak volt. A benti fény felfestette az alakjukat a papírajtóra. Szexeltek. Valamiért bementem. Abban az álomban még kb 5 ilyen lakásba bementem kielégülni. És a furcsa az volt, hogy a hátsó bejárat, az elülső és a szám is mindig tele volt...

2014. jan. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!