Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Mennyi a normális fogyás az...

Mennyi a normális fogyás az életmódváltás kezdetén nagy túlsúly esetén? Nem a "heti 0,5-1 kg" válaszra várok, olvasd el a kifejtést.

Figyelt kérdés
Egy hete álltam át a (hát nem mondom, hogy paleo, mert ezzel egyelőre ismerkedek, de a ) paleohoz hasonló életmódra, és 4 kilóval vagyok kevesebb, illetve 3 centivel (mellből, derékból és hasból is). Mellette mozgok is (Zuzka), de ezt azért kicsit soknak tartom. A bőröm mindamellett feszesebb lett, sokkal jobban érzem magam, nem vagyok sem álmos, sem éhes, tehát eddig csak pozitív hatását tapasztalom, de nem igazán szeretnék ilyen gyorsan fogyni, jó az nekem lassan is, meg a bőröm is jobban örülne a későbbiekben. Mit csinálok rosszul, vagy ez az elején természetes? Köszönöm. (28/N)
2013. jan. 29. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem extra túlsúlynál oké, ha minden tápanyagot megkap a szervezeted. Ha gondolod, emelheted a napi kajamennyiséget.
2013. jan. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy keveset eszem, és újabban kb 3-4 alkalommal is eszem egy nap, annyit, amennyi jól esik, nem méricskélem a falatokat (nem vagyok éhes mellette). Gondoltam arra, hogy ez a felesleges víz volt (ahogy mondani szokás), de akkor centiben is ennyire meglátszana?
2013. jan. 29. 16:29
 3/9 anonim ***** válasza:
mekkora a súlyod? mennyi túlsúlyból ment ez le?
2013. jan. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
172/100 --> 172/96
2013. jan. 29. 21:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez ekkora súlynál teljesen normális ! Miket eszel egy nap ??
2013. jan. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt. Első héten le ment 4 kiló, És 3 hétig állt a súlyom utána. :) Szerintem nyugi,helyre áll a dolog. :)
2013. jan. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

zöldségeket (nyersen és pároltan), húst, tojást

semmi gabona, keményítő, cukor - tudjátok, amit Táp és a többi paleos hirdet :)

2013. jan. 30. 11:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon helyesen teszed. :)
2013. jan. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nagy felesleg esetén jobban mennek le a kilók így ez normális,de ha fellép a stagnálás ne add fel,az is normális:D

(én eddig 9kg-t fogytam,közben volt 2 stagnálás is,az egyik 1hónapig a másik 2 hétig tartott,de aztán újra beindult a fogyás:D)

később majd egyre kevesebbet fogsz fogyni hetente,de emiatt ne aggódj:)

2013. febr. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!