Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a visszatero...

Mit jelenthet ez a visszatero alom?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor visszatero alom az, hogy pl. jonnek a betorok ilyeszto maszkokban fegyverekkel mar a lepcson jonnek fel de en nem tudom bezarni az ajtot mert rossz a kulcs es nekem kell oket megolnom konyhakesekkel, es tenyleg a mi konyhakeseinkkel oltem meg oket nagyon durva volt.

vagy pl. olyan hogy tesommal elrabolnak minket es ugye meg akarnak olni minket ezert en addig szurom kessel a csajt amig el nem verzik.

nagyon sok ilyen almom van hogy jonnek, elrabolnak/ kirabolnak/ fogsagban tartanak/ betornek stb. es en mindig kesszurassal olom meg az embereket es nagyon elethu volt pl. egyszer a csipocsontjaba szurtam bele a kest es hallottam ahogy ropog a csont vagy ahogy spriccel a ver nagyon undorito volt.

es mindig ugy erzem az ilyeneknel, hogy a csaladom vagy aki ott van velem ilyenkor meg se mozdul nem segit semmibe nekem kell megolnom es ilyenkor oriasi duhot meg erot erzek magamban hogy igenis meg tydom csinalni de persze felek is .

a vicces hogy igazabol irtozok a vertol es a latvanyatol elajulok almomban meg embert olok persze onvedelembol.

nem nezek tvt hogy ott hallanam, neha szoktam nezni filmreket de azt se sokszkor inkabb gepen nezem. most ez elott az alom elott is pl. egy marha jo vigjatekot neztem semmi gyilkossag nem volt benne

Mit jelenthet? en komolyan kezdek attol felni hogy tenyleg elrabolnak majd vagy betornek hozzank es az agyam igy akar felkesziteni ra , vagy hulyeseg?

18/L


2013. dec. 28. 12:42
 1/2 anonim válasza:

Elmondom a véleményem, aztán azt gondolsz amit akarsz :) . Először is szerintem olyan nem létezik, hogy a jövőt álmodjuk meg, az álmok csupán képet adnak nekünk elménk állapotáról. Ne értelmezd őket szó szerint.


Van néhány tippem, talán úgy érzed, valami veszély fenyegeti a családod, és hogy csak te vagy arra képes, hogy megvédd őket.

Vagy alapvetően fenyegetve érzed magad, és úgy érzed csak te tudod megvédeni magad, csak magadra számíthatsz. Esetleg a lelki problémáiddal egyedül birkózol meg. Minden szimbolizál valamit, a ház az elméd, a betörők meg lehetnek rossz gondolatok. :)

2013. dec. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Laylah ***** válasza:

Én is éveken keresztül álmodtam olyat, hogy meg akartak ölni. Szinte minden álomban. Nemrég jöttem rá, évek múltán, hogy mit jelent: a változást. A változásod szükséges lenne, azonban nem engedsz neki, esetedben a visszatartó erő a család, vagy a családodból valaki, aki miatt mereven elutasítod az egészet. Tanácsom, hogy ne foglalkozz mások elvárásaival, véleményével, még a családodéval sem, és engedj a változás szelének. Akkor megszűnnek ezek az álmaid is.


23/L

2013. dec. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!