Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 13 éves korom óta folyamatosan...

13 éves korom óta folyamatosan magassarkút viselek 12-13 centiseket most 26 éves vagyok és már nem tudok lapos sarkúban járni mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szívás :D van valami sarokelemelő talpbetét azt hiszem, próbáld meg.
2011. máj. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
fokozatosan csökkentsd a sarokméretet. amúgy meg csak szokás kérdése, régen én is csak magassarkúban jártam utána nagyon nehéz volt hozzászokni a laposhoz. most meg megint magassarkú mániám van most meg ezt nehéz megszokni:)
2011. máj. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

én meg 21 vagyok, és hiába hordok naphosszat magassarkút, a nap vége felé mindig visítok a fájdalomtól szinte :( szóval nemcsak megszokás kérdése szerintem. bár visszaszokni biztos könnyebb :D

egyébként jól teszed, ha visszaszoksz, mert nagymamám egész életében magassarkút hordott (3-8 cm), ő sem tud lapostalpút hordani (azt mondja hátraesik benne :D) és tiszta bütyök a lába :S

2011. máj. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!