Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Az eljegyzés téma nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Az eljegyzés téma nálatok miért olyan fontos? Egyesek miért képesek miatta borítani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a barátnőmmel.Én 24 ő 23 éves.Én dolgozok ő meg egyetemre jár.

De már az eljegyzés témával nyaggat.Itt ott megjegyzi...Ami már idegesítő.Mondtam is neki,hogy majd eljön az ideje.Erre ő fennhangon mondta,hogy más már megkérte volna a kezét.

Erre válaszolta,hogy akkor szedheti a sátorfáját és mehet a máshoz majd ő megkéri.

Azóta nem beszéltünk.De egyszerűen nem fér a fejembe,hogy minek olyan fontos és minek ennyire erőltetni!



2013. dec. 17. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Ez a más majd megkéri a kezem duma kicsit durva. Jól elbeszélgetnék a fejével.
2013. dec. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Mert egy csomó nö olyan hülye, hogy azt hiszi, az eljegyzés jelent valamit. Pedig nem, semmivel sem több, mint az együttélés, semmiféle jogi háttere nincs.
2013. dec. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
mert ez egy komolyabb lépés afelé, hogy elköteleződsz iránta, és tényleg komolyabban is gondolod vele.
2013. dec. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

"semmivel sem több, mint az együttélés, semmiféle jogi háttere nincs." Hát akkor pláne el kell jegyezni, hiszen ha annyira semmi miért félnek tőle? Semmi jogi háttere? Az eljegyzés és a házasság esetleges megromlása sokkal nagyobb probléma mint egy együttélés felszámolása! A fiatalurak félnek a felelősségtől és az elköteleződéstől! Ha baj van egyszerűbb lelépni!


Szóval semmi jelentősége..oké! Ha nem oszt szoroz, hogy igyak-e egy teát vagy sem akkor iszok egyet végül is mindegy de ha félek tőle mint ördög a tömjénytől az már jelent valamit!


Kifogás az van! :-) Tettek meg sehol!


Ja férfi vagyok és házasságpárti, ha nem jött volna hozzám feleségül életem értelme nem is kezdtem volna vele, mert vagy komolyan csináljuk vagy sehogy! Nekem nem látszat barátnő kell hanem komoly házasság..család és gyerekek! Az élettársi kapcsolat a gyávák menedéke! Nyitva a kiskapu ha menekülni kell! Szánalom!

2013. dec. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Ahogy én látom, te vagy az, aki durván elküldte, egy teljesen természetes vágy kinyilvánítsa után. Én el is mennék, ne aggódj!


1) a kapcsolat fejlődjön! Együtt éltek, (lehet) ezen a szinten már mindent megéltetek, amit meg lehet, ha nem haladtok tovább, könnyen a kapcsolat végét jelentheti. Ez persze nem mindenkinél van így, de sokszor az jelenti a kapcsolat végét, hogy ebben a hierarchiában megrekednek a párok, még ha jól is működhetett volna minden.

2) Fontos, hogy az ember, akivel vagyok, kijelentse ember és törvény előtt, hogy (még ha nem is sikerül egy életre) velem szándékozik leélni az életét. Ha ez nem történik meg, akkor csak "lebegünk" a semmiben, együtt éltek, szétköltözni csak egy délután, és nem történik semmi. Egyenlőre korán van egy gyerekhez, nem is akar a feleséged lenni, csak azt, hogy érezze: hajlandó vagy néhány éven belül elvenni őt.

Mindig elgondolkodom, hogy látom-e magam az aktuális pasival 5 év múlva, és számíthatok-e rá, hogy ő is. EZÉRT kell az eljegyzés.

2013. dec. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Jah.Csak,hogy nekem korai.Ez van.Egy kapcsolatban megérti a másik fél!

A mondata,hogy " más már megkérte volna a kezem" duma verte ki a biztosítékot!

2013. dec. 17. 21:47
 7/11 anonim ***** válasza:
9%
Pedig tény, hogy más már megkérte volna. 1-2 év után már simán eljegyzik egymást a párok.
2013. dec. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Eljegyzés 1-2 év után? Én ilyenről még soha a büdös életbe nem hallottam.
2013. dec. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

9.

Pedig van.A sok fiatal 20 év körüli ezt csinálja.Aztán jön a koppanás,hogy mégse illünk össze vagy még nem éltem ki magam...

2013. dec. 17. 21:52
 10/11 anonim ***** válasza:
10nél a pont :)
2013. dec. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!