Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Rengetegszer álmodom, hogy a...

Rengetegszer álmodom, hogy a barátom megcsal. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Egyszer-kétszer azt mondom oké, de minden áldott héten legalább kétszer álmodom azt, hogy megcsal és látom, vagy tudom és veszekedünk és mindig akkor kelek fel, amikor az elhatározás úgymond megszületne az agyamban, hogy akkor lelépek.

Lehet, hogy bizonytalan vagyok, de ez amióta ezek az álok vannak nem jellemző. Nagyjából elégedett vagyok magammal, a kapcsolatunk is úgy jó ahogy van. Amikor voltak problémák nem álmodtam ilyeneket. Ilyen gyakorisággal mit jelenthet ez?

3 éve vagyunk együtt.


2014. febr. 27. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Azt jelenti, hogy belül mélyen bizony már nagyon eleged van a kapcsolatból, szeretnél dobbantani, de nem mersz. Álmodban a pasidra tolod át azt, hogy ő megcsal, TEHÁT jogod van lépni. Ébren nem mered meglépni, mert nincs "tehát".
2014. febr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyrészt lehet egy aggódás, hogy szakítani fogtok. Félsz, hogy a kapcsolat nem elég stabil. Másrészt lehet mélyebb oka is, talán nincs is köze a kapcsolathoz, csak így jelenik meg egy belső feszültség. A veszekedés és a lelépés (mint radikális döntés) jelenthet valami egészen más problémát, amit viszont ennyiből nem lehet megmondani, mi lehet.
2014. febr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Foglalkoztat valaki más is mostanság? Vagy csak eljátszol a gondolattal milyen lenne az életed mással/szingliként szerintem.
2014. febr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!