Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Rengetegszer álmodom a volt barátomról.

Figyelt kérdés
Utoljára épp tegnap, hogy a barátaink újra összehoztak minket és el sem engedtük egymás kezét... Három és fél hónapig voltunk együtt, semmi nem történt köztünk, de mégis vele álmodom :S Van barátom már több, mint másfél éve és neki is van barátnője már kb. egy éve. Sokszor képzelem el, hogy csókolózunk és együtt vagyunk... Ritkán találkozunk, akkor is csak köszönünk egymásnak, nem beszélgetünk, de látom rajta, hogyha meglát, akkor megint rögtön elkezd csillogni a szeme, mint régen. Lehet, hogy csak nem vettem észre, de a mostani barátnőjénél nincs így. Mit csináljak, hogy ne álmodjak vele? Szeretném, ha barátok lennénk, de fantáziaképek nélkül. =/
2009. jún. 7. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
hát én nem tudom biztosan de szerintem még mindig érzel iránta valamit.
2009. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát nemtudom :S Ez amolyan távkapcsolatszerű volt, alig találkoztunk és inkább csak smseztünk egymással. Ez az oka annak, hogy nem történt köztünk semmi. Meghát nem is volt annyira elmélyült, komoly ez az egész. :S
2009. jún. 7. 16:27
 3/3 anonim válasza:
Én is sokat álmodom a volt barátomról. Sosem jártunk, de nagyon jó barátok voltunk. Minden szabadidőnket együtt töltöttük kb 2 éven keresztül. Most nem is keres, amióta van barátnője. De hiányzik a barátsága. Most van barátom, és még így is szinte minden nap vele álmodok, pedig szeretem a barátomat :S Én sem tudom mit tegyek.
2009. aug. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!