Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 8 hetes vagyok, szerintetek...

8 hetes vagyok, szerintetek mit jelenthet az, hogy álmomban, többször is, rengetegszer álmodom ezt, hogy szülök, és teljesen fájdalommentes a szülésem?

Figyelt kérdés
mindig kádban, vízben szülök, nem érzek semmit, és kibújik és látom az arcát is rendesen a gyermekemnek.Ez mit jelenthet? Valami ötlet?
2011. nov. 30. 09:48
 1/7 anonim válasza:
Esetleg talán, hogy egészséges kisbabád lesz vagy otthon fogsz szülni..
2011. nov. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezek az álmok semmit nem jelentenek, az van bennük, amire sokat gondolsz.

Terhesség alatt az álmok nagyon "megvadulnak", nagyon eseménydúsak lesznek, és valóságszerűek. Ezt olvastam már régebb és nálam beigazolódott. Azt hiszem, ezt is a hormon-vihar okozza. Sokszor fáraszt amiket álmodok, komolyan :)

2011. nov. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen? és ilyen korán is? már most olyanokat álmodok, hogy a pofám leszakad, akkor mi lesz később?:D Álmodtam már azt is, hogy már nagy volt a pocakom és a párom élve fel akart gyújtani meg ilyen hülyeségeket... de ez az egy ami visszatérő álom... mindig megszülöm mindenféle fájdalom nélkül , kislány és látom az arcát, belenézek a szemébe, beszélek hozzá.... pedig még nem tudom a nemét, majd meglátjuk... lehet tényleg kislány, pedig fiút szeretnék nagyon, de az álmomban mindig lány:)
2011. nov. 30. 10:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, ilyen korán is álmodtam. Én is álmodok a szüléssel (nálam első baba, úgyhogy eléggé foglalkoztat a dolog), na de ugye engem az aszály foglalkoztat nagyon (szakmai ártalom, nem tehetek róla...), hát folyamatosan árvizeket álmodok meg ilyeneket. Szóval szörnyű, miket elő nem tud hozni az emberi agy :)

második voltam, 18+4hkm

2011. nov. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer azt álmodtam a 8. heti ultrahang előtt, hogy megszületett a baba, és nem sírt fel, és az orvosok hagyták. Elmondtam a páromnak, azt mondta, inkább ne álmodjak.
2011. dec. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért fájdalmatlan, mert az agyad még nem ismeri az érzést.
2011. dec. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi mindannyian kislányt akartunk, és én is sokszor álmodtam azt, hogy nem fáj, de mindig kisfiút szültem álmomban. Most vagyok 23 hetes, és kisfiam lesz :) Ez az első terhességem.
2011. dec. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!