Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ti is szoktatok álmotokban...

Ti is szoktatok álmotokban érezni szagokat, ízeket, fájdalmat vagy kellemes/kellemetlen dolgokat. Vagy ha megfogtok valamit érzitek a kezetekkel?

Figyelt kérdés

2014. márc. 2. 01:41
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
az durva :)
2014. márc. 3. 16:34
 12/19 anonim ***** válasza:
Fura, de én ma éjjel szexeltem álmomban és iszonyú jó érzés volt, de az ciki volt, hogy a barátom is ott feküdt az ágyban, aludt mellettünk, majd felébredt és rajtakapott minket, no ez már kellemetlen volt. Hogy milyen hülyeségeket tud álmodni az ember.
2014. márc. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Azt kell megérteni, h egyrészt csak az álmaink egy részére emlékszünk, valamint azokra is csak torzan, pl mert legalább 4, illetve 5 dimenzióban álmodunk. Nem csak, hogy az 5 érzékünk is működik álom során, de több is tehát.


Egyébként ha közvetlen tudati élményre vágysz, hogy "képzeletben" pl megfogj tárgyakat, akkor járj kineziológushoz, és ha szerencséd van, akár elsőre, de lehet h csak 10.-re, vagy 20.-ra, de múltadból át fogsz élni tapintási, és/vagy hallási, és/vagy látvány élményt. Bár számolj avval, h egy kineziológus az érzelmi blokkok feloldásával foglalkozik, tehát régóta általad elfojtott, kellemetlen egykori emléked fog felszabadulni, ami nem kellemes önmagában véve, viszont gyógyhatású, mert az elfojtások összefüggenek a hétköznapok problémáinak (pl eg-ügyi probléma) egy részével.



Nekem elég brutál gyerekkori élményeim is feljött már kineziológusnál, mely során tökéletesen átéltem tapintási élmény, sőt, a kezelés után órákig ott maradt adott testrészemen egymásik ember tenyerének nyomása, azaz az imzaim órákra megtartották a "horpadást". Ezt úgy képzeld el, hogy pl nyomd meg az ujjaddal , mondjuk, a karodat, akkor ugyebár benyomódik a hús rajta, de ha elengeded, akkor "visszaugrik" a hús, izom, bőr. Na , de nekem nem ugrott vissza, hanem megmaradtórákra a mélyedés a húsomban, és csak fokozatosan engedett az emlék lazulása az izmaimban.


Mindez annak köszönhető, h traumatikus élményt hozott fel bennem a szakember. A kineziológia egyik módszere hasonlatos a regressziós hipnózis módszeréhez, kvázi az egyik kinez. módszer annak egy fajtája.

2014. márc. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

03-02 23:17

Az illető beíró bizonyára egy másik inkarnáció kellemetlen emlékeit idézte fel álmában.

2014. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Legutolsó álmomban teremfociztam; kapus voltam. Kifejezetten emlékszem arra, hogy álmomban rosszul találtam el kirúgásnál a labdát, és megfájdult tőle a bokám. Igaz, ez csak addig tartott, amíg a figyelmem nem fordult már felé, nem úgy, mint bétában, ahol ezt kevésbé tudjuk befolyásolni.
2014. márc. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Én olyat álmodtam, hogy meglőttek fegyverrel (a kezemet) és arra ébredtem fel, hogy fáj a kezem. Szóval igen, volt már olyan, hogy éreztem fájdalmakat.
2014. márc. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Persze hogy szoktam, sőt!Néha álmomban egész különös, új ízeket, illatokat is felfedezek, pl álmodtam már többször olyan édességről vagy parfümről, amit a valóságban még nem láttam, mégis éreztem az ízt vagy illatot,igazán intenzíven, még most is tökéletesen fel tudom idézni.

De talán a tapintás a legjobb.Valamiért a tapintás élménye a legérdekesebb számomra az álmokban.Mikor valami finom, puha textiliát megsimítok, vagy érzem a füvet, padlót a talpam alatt, az valahogy intenzívebb érzés, mint a valóságban és akkor általában rájövök, hogy álmodok és egy jó kis tudatos álmot kerekítek a dologból.

Nálam minden testi-lelki érzés intenzívebb az álmokban.Nem csoda, hogy szeretek álmodni.

2014. márc. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Én egyszer egy gyönyörű dallamot álmodtam. Amikor felébredtem, nem tudtam felidézni a muzsika körülményeit (hol hallottam, kitől, mitől...), de még egy darabig a fülemben csengett, kétségbeesetten próbáltam megjegyezni. Természetesen nem tudtam :)Nem olyan volt, mint a zenék általában. Megfogalmazni sem tudom, csak az érzés maradt meg bennem. Ugyanezen az éjszakán álmodtam egy szép kisfiúról is, akiről valamiért tudtam, hogy a fiam. (Sajnos még nincs gyerekem. Illetve volt, csak elvetéltem.)
2014. márc. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Hú én egyszer egy hullát láttam a sulim öltözőjében, aminek kegyetlen erős hullaszaga volt. Szóval igen.
2022. máj. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!