Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelnthet ez az álmom?

Mit jelnthet ez az álmom?

Figyelt kérdés

Kb. 4 éves koromban egy idős holgyel álmodtam:

Egy kedves néni, valahol városban lakott. Egy nagy kapun lehetett hozzá bemenni. A férje halott volt. Óriási udvara volt betonból, de csíkokban virágok voltak. A háza kicsi volt. A néni szeretett minket, mi is őt. Én és az unakaöcsém míndig vele akartunk lenni. Megnyugtató volt, amikor felébredtem és azóta is, ha rá gondolok akkor boldog vagyok.


Kb. 7 évesn megint vele álmodtam, ugyanott:

A néni meghalt. Szomorúak voltunk, de nem sírtunk. A virágok között találtunk egy levelet. Én és az unoka öcsém meséltünk az akkor 1-2 éves unokahugomnak a néniről. Ő soha sem láthatta

Persze csak az álmomban :)


Lehet köze annak, hogy a dédim 7 éves koromban halt meg?

Ha igen, akkor régen miért álmodtam azzal a hellyel és a nénivel?

Miért nyugtat meg a néni és a lekhely gondolata

( az unokatesók a valóságban is léteznek )



2014. márc. 18. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem a választ le is írtad a kérdésedben.
2014. márc. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Halál:hosszú élet.Ha saját halálodat álmodod meg:alapvető változás,megújulás az érzelmeidben,régóta érdeklődő változtatási szándékodat valóra váltod.
2014. máj. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!