Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodom a jövőt?

Megálmodom a jövőt?

Figyelt kérdés

Évek óta álmodok hétköznapi apróságokról, amik később valósággá vállnak.

Szeptemberben jöttem fel először abba a városba, ahol a kollégiumom van. Kb fél évvel előtte láttam magam álmomban kék rövid ujjú pólóban ülni egy szobában a ágy szélén. nyáron kaptam egy pontosan ugyanolyan pólót, de az álom csak akkor rémlett fel, amikor már beköltöztem a koliszobába.

Pár éve álmomban láttam, hogy a cicánk (kandúr), hazahozott egy kiscicát. Két nappal később megtörtént.

Kb két hónapja azt álmodtam, hogy fehér pólóban, sztínes csíkos sálban és bőrdzsekiben állok a busz hátsó részében, mellettem egy srác világoskék kockás ingben, és az üvegajtóban néztem a tükörképem. Ez ma pontosan így volt ma.

Miután hazajöttem suliból, valami kellemes megérzés azt súgta, jót tenne nekem egy séta. A kék és a fehér felső között vacilláltam, végül hallgattam a belső hangra, és a fehéret vettem fel. Hazafelé pont elcsíptem egy buszt. Teli volt, így csak hátul kaptam helyet, szemben az ajtónak. Nem messze tőlem ott ült az álombeli kockás inges srác, aki kevéssel az indulás előtt gondolt egyet, és odaállt mellém.

Ez még mind nem is lenne furcsa, szimpla véletlen.

Azonban a színes csíkos sál, amit mind álmomban, mind a valóságban is viseltem, csak hétvégén került hozzám. Ugyanis akkor találkoztam először a barátom egy lány barátjával, aki előbb kölcsön, majd miután látta, mennyire tetszik és jól áll, ajándékba adta a sálat.


Van erre racionális magyarázat?


2014. márc. 20. 18:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
20 éves nő vagyok, még nincs gyerekem
2014. márc. 22. 18:12
 12/12 anonim válasza:

Szia, velem is rengeteget van ilyen.

Sokszor megálmodok pár másodperces dolgokat,

Beszélgetéseket. Erre folyamatosan emlékszem, egészen addig ameddig meg nem történik. Utána csak halványan.

Az álmaimra tisztán emlékszem. Van amelyikre szórol szóra.

Nekem azt mondták h ez a deja vu normális dolog. Családba sokat van. 15/f

2014. márc. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!