Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez hogy lehetséges? Álmomban...

Ez hogy lehetséges? Álmomban már többször is volt h lefeküdtem valakivel, pedig szűz vagyok (! ). Nem értem :/ .

Figyelt kérdés
Álmomban nagyon jó volt, sőt előfordult h felébredtem és orgazmusom volt...De honnan tudom h milyen ha sosem csináltam? (Ha felébredtem akkor pedig mindig bűntudatom volt) :/

2014. márc. 31. 03:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A génjeidben benne van. Nézz meg a egy kiskutyát, ő se csinálta még soha, de azért felmászik a lábadra és mégis elkezdi tuszmákolni.
2014. márc. 31. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne legyen bűntudatod, természetes biológiai folyamat :)
2014. márc. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mitől volt bűntudatod?

Ez teljesen természetes dolog, és ma már a kereszténység sem arról szól, hogy ha valami jól esik, az automatikusan egy bűnös dolog. Ez csak a középkorban volt... kérdezd meg a gyóntatódat.

2014. márc. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Na, legalább tudod, mit kell keresned ébren is :)


Ez mindenkinél így van, a fiúknál is, ha ez megnyugtat :) És tényleg ne legyen bűntudatot, mert miért? A szex és az élvezet nem bűn, amíg másnak nem okozol bajt vele.

2014. márc. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egy kicsit most megnyugodtam, mert azt hittem velem van a baj. :)
2014. márc. 31. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!