Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi a csudát jelenthet ez az álom?

Mi a csudát jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Olyan, mintha valóság lett volna az eleje. Csak simán felkeltem, de nem volt senki a lakásban. Elmentem suliba és arra lettem figyelmes, hogy az órán egy tanár elkezdett mondani egy verset, amitől hirtelen mindenki pupillája kisebbedett. A 2 barátommal elfutottunk a suliból, hirtelen egy üzletközpontban tértünk magunkhoz, és még úgy éreztük, hogy figyelnek minket. A lényeg, hogy ez az egész kezdődött előről és akkor az volt, hogy a folyosón találkoztam az egyik barátnőmmel, aki azt mondta: Csatlakozz! Jött a többi.A szemük olyan volt, mint a Pompeii-ben. Futottam, menekültem és leértem a konyhába, ahol a szakácsnők agyakat főztek. A tesiteremben a tesitanár labdákkal dobált, és megjelent egy kutya, aki segített elszökni. A helyszín szinte mindig a suli volt, aztán felébredtem. LÉGYSZI, nagyon szeretném tudni, mit jelent

2014. ápr. 20. 14:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem jelent mást csak azt,hogy a hétköznapok történéseit az agyad így dolgozta föl.
2014. ápr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszi, és nincs benne semmi fura?
2014. ápr. 20. 14:23
 3/24 anonim ***** válasza:

Az egész álom fura,hisz ilyen nyílván a valóságban nem történik meg :)

De az álmok általában ilyenek.Én is szoktam furcsákat álmodni,meg mindenki más is..ez természetes.

2014. ápr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Igazad van, csak mostanában tapasztaltam pár furcsa dolgot. :( Csak nem szeretnék Offolni :D
2014. ápr. 20. 15:35
 5/24 anonim ***** válasza:
Nyugi,semmi baj nincs! :D
2014. ápr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
Szerintem nem kellene 18+-os filmeket nézned!
2014. ápr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem nézek, sőt még horrorokat is nagyon ritkán. Úgy gondolom, h ebben a korban ezért furcsa, ha ilyet álmodok, mert nincs előzménye. Mondom, max a Pompeii videója, ami lássuk be, érthetetlen és ijesztő egy kicsit.
2014. ápr. 20. 15:58
 8/24 anonim válasza:
Akkor itt a megoldás,hogy Pompei megmaradt az agyadban,bár fogalmam sincs mi az.De akkor soha többé e nézz ilyet,keress vígjátékokat,vagy olyan filmet aminek csattanója van és azon gondolkodsz el és az marad meg utolsó képnek és nem lesz rémálmod.Vagy lefekvés előtt egy nyugtató,vagy kedvenc zenéd meghallgatod és simán nyugodtan alszol.Az ég világon semmit nem jelent utalva az utolsó mondatodra.Csak az agy dolgozik álmodban is!Egyszerűen összekuszálódtak az események és ezt ébren nem érted.
2014. ápr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Az tény, kedves utolsó, hogy az agy álmomban is dolgozik. De kezdjük azzal: A pompeii-t csak felhoztam, az előtt 1 hete láttam, hallgattam. Előtte igen, igen... Klasszikus zenét hallgattam, hogy ne legyen rémálmom. És voilá!
2014. ápr. 20. 16:43
 10/24 anonim válasza:
Akkor hasonlót láttál valamikor!Az én rémálmom meg az hogy az ex-em visszajött:)!Reggel körül néztem én is,hogy ez csak egy rossz álom:)!Mondom az események és a gondolataid összekuszálodnak!
2014. ápr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!