Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi a csudát jelenthet ez az álom?

Mi a csudát jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Olyan, mintha valóság lett volna az eleje. Csak simán felkeltem, de nem volt senki a lakásban. Elmentem suliba és arra lettem figyelmes, hogy az órán egy tanár elkezdett mondani egy verset, amitől hirtelen mindenki pupillája kisebbedett. A 2 barátommal elfutottunk a suliból, hirtelen egy üzletközpontban tértünk magunkhoz, és még úgy éreztük, hogy figyelnek minket. A lényeg, hogy ez az egész kezdődött előről és akkor az volt, hogy a folyosón találkoztam az egyik barátnőmmel, aki azt mondta: Csatlakozz! Jött a többi.A szemük olyan volt, mint a Pompeii-ben. Futottam, menekültem és leértem a konyhába, ahol a szakácsnők agyakat főztek. A tesiteremben a tesitanár labdákkal dobált, és megjelent egy kutya, aki segített elszökni. A helyszín szinte mindig a suli volt, aztán felébredtem. LÉGYSZI, nagyon szeretném tudni, mit jelent

2014. ápr. 20. 14:10
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Ez tetszett :D
2014. ápr. 20. 19:29
 12/24 anonim válasza:

Akkor ma jót álmodsz!:)

Ja és Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok!

2014. ápr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, viszont :D
2014. ápr. 20. 21:41
 14/24 anonim ***** válasza:

Vannak emberek, akik bizonyos gyógyszerektől, pl antibioktikumoktól zavaros horroros álmokat látnak.Én amikor a fogamzásgátkót elkezdtem szedni, rémesebbnél rémesebb álmaim voltak.


Az is lehet, h csak túlmeríted, magad...és lehet, h sok olyan filmet nézel, amit így tudsz feldogozni. A rémálmok, hetekkel a "film", vagy inger után is jelentkezhet.


Ha kamasz vagy, akkor a pubertás is okozhat ilyesmit, nekem is rengeteg rémálmom volt. Igy utólag talán azért, h a zaklatott belsőmet álmomban eresztettem szabadjára..., szerintem ebben ne keress magyarázatot, de ha minden nap ugyan az ismétlődik, keres fel valakit.

2014. ápr. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Köszi, egyenlőre leállt a rémálommal az agyam.
2014. ápr. 21. 09:35
 16/24 anonim válasza:
Hé ez nem ér.Tessék rémeket álmodni,ha már egyszer ennyit foglalkoztunk veled:)!Valld be,hogy nem is aludtál azért nem volt rémálmod!:)
2014. ápr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Bevallom :D 3x keltem fel, és figyeltem, hogy nem jön e a figyelő (ami nem létezik) :D
2014. ápr. 21. 11:59
 18/24 anonim válasza:
De létezik,hisz figyelünk,hogy mi a rám álmaid oka:)!És szétszaggatjuk magunkat,hogy ez ne történhessen meg még egyszer!Lazulj el,elszámolok 3-ig és már jönnek is a szép szivárványos álmok:)Ja és drogozni nem ér:).
2014. ápr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
:D megy a zöld kéz utolsó ;) Köszönöm nektek, hogy aggódtok. Nem, nyugi még nem terveztem a drogot, és nem is fogom :D
2014. ápr. 21. 21:35
 20/24 anonim válasza:
Pedig ez már nem 3 volt,így még mindig gyanakszok valamire!Na most én nem fogok aludni,akkor is megfejtem ha törik ha szakad:)!Na jó éjt,addig el leszek itt magamba!:)
2014. ápr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!