Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi a csudát jelenthet ez az álom?

Mi a csudát jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Olyan, mintha valóság lett volna az eleje. Csak simán felkeltem, de nem volt senki a lakásban. Elmentem suliba és arra lettem figyelmes, hogy az órán egy tanár elkezdett mondani egy verset, amitől hirtelen mindenki pupillája kisebbedett. A 2 barátommal elfutottunk a suliból, hirtelen egy üzletközpontban tértünk magunkhoz, és még úgy éreztük, hogy figyelnek minket. A lényeg, hogy ez az egész kezdődött előről és akkor az volt, hogy a folyosón találkoztam az egyik barátnőmmel, aki azt mondta: Csatlakozz! Jött a többi.A szemük olyan volt, mint a Pompeii-ben. Futottam, menekültem és leértem a konyhába, ahol a szakácsnők agyakat főztek. A tesiteremben a tesitanár labdákkal dobált, és megjelent egy kutya, aki segített elszökni. A helyszín szinte mindig a suli volt, aztán felébredtem. LÉGYSZI, nagyon szeretném tudni, mit jelent

2014. ápr. 20. 14:10
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Neked is jóéjt :D Lehet, h én se alszom.
2014. ápr. 21. 22:21
 22/24 anonim válasza:
Na ez is egy megoldás,hogy te fent maradsz én meg elmegyek rémálmolkodni helyetted!:)Összejön ez!
2014. ápr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Végül elaludtam, és volt megint egy rémálmom :( Szerencsére már rájöttem, mit jelent. :D
2014. ápr. 22. 08:41
 24/24 anonim ***** válasza:
Akkor probléma megoldva. :)
2014. ápr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!