Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok rosszat? Nem...

Miért álmodok rosszat? Nem szoktam álmodni, de mostanában minden másnap, ugyan azt

Figyelt kérdés
na azt szoktam álmodni,h félek,de nem tudom,hogy mitől.Ugyan úgy ahogy el aludtam,úgy van az álmomban is(környezetem nem változik,minden ott van ahol volt vagy van is) és azt álmodom,hogy álmodok(abban pedig ilyen mozgó tárgyakat meg olyat mintha lenne ott valaki és rettegek),de mintha tudatomnál lennék és próbálnám magam felébreszteni ebből,de mégse bírom,(pl azt érzem nem bírok mozdulni,de ha mégis sikerül valamennyire,akkor az a valaki nem engedi)és 1x felébredek az álmomban,akkor azt hiszem,h tényleg felébredtem,de 1x csak folytatódik az amit álmodottam,aztán valahogy felébredek rendesen(válójában,nem csak álmomban)nem tudom,h menyire értető a dolog
2014. jún. 9. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:

[link] ehhez hasonló?


Akár igen, akár nem, az ilyen álmokat általában a sok stressz okozza, legyen az munkával vagy magánélettel kapcsolatos probléma.

2014. jún. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen az,mind a 2-ő,munka is meg a magánélet is..köszönöm a válaszodat :)
2014. jún. 9. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!