Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt ma egy furcsa álmom, és...

Volt ma egy furcsa álmom, és nagyon kíváncsi vagyok, mit jelenthet, remélem valaki tud segíteni, aki nem vicceli el?

Figyelt kérdés
Szóval azt álmodtam, hogy láttam egy terráriumban egy hatalmas nagy fehér, kicsit átlátszó pillangót, hatalmas fekete szemekkel, nagyon aranyos volt, meg akartam etetni, de amikor vissza fordultam a kajával a kezemben, már egy halakkal, vízzel teli akvárium volt. Beszórtam nekik a kaját, közbe csipkedték a kezem, és a vízbe még mindig a pillangót kerestem, és akkor hirtelen megláttam egy gombolyagba összegabalyodva egy csomó kígyót. Hirtelen kirántottam a kezem a vízből és akkor éreztem, h valami megcsípte, marta a lában. Nyomkodtam, folyt belőle a vérem, és akkor hirtelen ott ültek a barátaim akik adtak rá valami kenőcsöt és elmúlt tőle az égés. Ennyi lenne a sztori.

2014. júl. 1. 10:01
 1/1 manó1235 ***** válasza:

KÍGYÓ


1. Hatalom a természeti erők felett. Ha betegség jelentkezik, legyőzi. 2. Az ösztönök ereje, főleg a szexualitás jelentőségének megnövekedése. Fallosz szimbólum (férfi nemi szerv), ezért méretei az önértékeléshez és a vágyak intenzitásához kapcsolódnak. 3. Középkorú és idősebb embereknél a változás, a sorsforduló jele. Vigyázni kell, nehogy a szexualitás átmeneti megoldását válassza. Jung. Férfi álmában mindig nőt jelent. Általában a tudatos attitűdök és az ösztönök közötti konfliktus. Babiloni álmoskönyv. Ha folyóhoz megy, és ott kígyót lát, fia születik. (Csak asszonyoknak jó előjel.) Demotikus álmoskönyv. Ha egy nő álmában kígyóval hál, férje kemény lesz vele és megbetegszik. Talmud. Kígyót lát: jövedelem. Ha a kígyó meg is marja: nagy jövedelem. Ha agyonüti: elveszti jövedelmét. Astrampsychos. Ellenségek okozta kár. Cayce. 1. A bölcsesség. 2. A kísértés. Indiai hagyomány. A mozgó kígyó a kundalinit, a bennünk lakozó energia ébredését szimbolizálja.

2014. júl. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!