Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » 1hete mar csak az exszemmel...

1hete mar csak az exszemmel almodom, aki eldobott,6ev utan, mert mar nen szeretett, nem kellettem neki. Mikor fog ez elmulni? Az almok ugyanabbol alnak, o elhagy engem, majd elsetal es felebredek.

Figyelt kérdés
Kialvatlan vagyok, 1hete ez megy.. Most is azert vagyok fent, mert nem reg keltem az alom miatt. Most egy csajjal volt, jol kidobott es a vegen szepen elment. Faradt vagyok, annyira elethu az egesz, hogy alig pihentem.. Megint. Mit tudok ezzel csinalni?
2014. júl. 12. 05:05
 1/2 anonim válasza:
Próbáld lekötni magad napközben valamivel, mert valószínűleg rajta kattogsz, ezért álmodsz vele. Tudom, nehéz, de valamit találj ki, mert így tönkre fogsz menni.
2014. júl. 12. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A depresszió már azt hiszem gyógyítható.
2014. júl. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!