Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Hogy képzelitek el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Hogy képzelitek el az álom csajt? (NORMÁLIS VÁLASZT SZERETNÉK)

Figyelt kérdés
kiváncsi vagyok a válaszokra. 14/B

2014. jún. 30. 12:09
 1/10 DanteSparda ***** válasza:
vagány és van közös érdeklődésünk de mi az hogy 14B???
2014. jún. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én úgy, hogy 'p'-vel írja a 'képzel' szót. :D
2014. jún. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
le tudja irni helyesen hogy "képzelni"
2014. jún. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bocs én lány vagyok,de sztem biszexet akar jelenteni:)
2014. jún. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
KéBzelni.. Nem inkább kéPzelni? Tanulj meg helyesen írni, ezzel meg ráérsz azután foglalkozni... Már bocs...
2014. jún. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Süt,főz,takarít,hűséges :)
2014. jún. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
nagyon szeret és szeretni való, anyáskodó, gondoskodó, bújós, mosolygós, figyelmes, kedves, igényes, okos, meleg kedves hangja van, szép.....
2014. jún. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
csak szeressen, töltsünk sok időt kettesben, meg magát is szeresse, legalább annyira, mint én őt
2014. jún. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Barna hajú, barna szemű, gyönyörű arcú, pisze orrú, vékony kb 160 centis, 75B-s vagy 75C-s mellekkel rendelkező, szép formás popójú lány, apró 36-os lábú lány.

Aki határozott és magabiztos, ha kell a sarkára áll, ezenkívül okos és értelmes.

Számomra tökéletes, de nem hibátlan.

Legyen kisugárzása, olyan igazi ikon legyen, múzsa, aki inspirál, ihletet ad és értelmet az életnek.

A legfontosabb pedig, hogy szeressen :) Legyen hatalmas szíve, de persze ne mimózavirág :)

2014. júl. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
oh szép el képzelések.
2014. júl. 1. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!