Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmok jelentenek valamit,...

Az álmok jelentenek valamit, ugyertem beteljesülhet egy álom?

Figyelt kérdés

volt mar olyan hogy megálmodtam egy tanórát és az beteljesült pont ugy ahogy álmodtam. Lehet ez így a szerelemmel is? Mert volt egy almom amiben azzal a fiúval álmodtam ameikbe beleestem és szerelmes vagyok belé.

Most leszek 8.-os



2014. júl. 18. 18:26
1 2
 11/14 metalgirl098 válasza:
Akkor lehet, hogy ez általános. De, az néz hülyének, aki akar, de hiszek benne, hogy ez adottság, és abban is, hogy fejleszthető. Egyébként ki tudja. Lehet, hogy egy ilyen erős érzelmi hatású álom minden esetben megmarad. De azt is elhiszem, hogy változtatható a dolog, tehetsz érte, hogy valóra váljon ;)
2014. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az álmok mindig betelyesűlnek egyszer.Csak máshogy láthatod őket..pl ha rémálmokat álmodsz az is betelyesül csak álcát viselnek,hogy az embernek könnyebb legyen felfogni azt a dolgot.

Bocsi ez nekem is fura dolog,de nem magamtól tudom.Valakitől ezt olvastam,gondoltam én is ideírom ,,csak úgy".

2014. aug. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Igen mert nálunk otthon nehéz volt a matek és azt álmodtam hogy megvág a kedvenc tanárom suliba mentem és minden úgy történt :(
2014. szept. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Hát ahoz hogy megvalósuljon, bizony cselekedned kell mert nem lesz a semmiből kapcsolat

13/F

2018. ápr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!