Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egyedül vagyok. Jelenthet...

Egyedül vagyok. Jelenthet valamit ez az álom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma azt álmodtam, hogy egy ilyen vidámpark szerűségben voltunk, iskolával, más suliból pár diákkal. Felültünk egy ilyen hullámvasút féle kiskocsis járműre, ami meg mindenfelé. Megyünk, száguldunk, meglátunk egy óriás kereket, ami megállt. Voltak rajta emberek (korombeli gyerekek) Lógtak, kapaszkodtak. Mi pedig a kis járműnkkel teljesen kimentünk az óriáskerékhez, és pár..hogyismondják..vágánnyal (????) leszakadtunk a többiektől. Én és pár lány, de úgy csak egy lányt láttam. Ott repülünk az óriáskerék körül, mikor lezuhanunk, és engem pont egy aranyos, szelíd barna hajú fiú kap el. Megkérdezte hogy jól vagyok-e stb. Olyan szerelem első látásra érzés kapott el. De őt is. Aztán mentünk mindenfelé, közben átkarolt, ami nekem furcsa volt. Aztán én is bújtam és nem ellenezte. Összefutottunk a barátnőmékkel. Meglepődtek. Aztán valahogy elkezdünk szaladni a fiúval kézen fogva (olyan szerelmesen). Nézelődtünk, mit is kéne venni stb. Aztán odamentünk egy ilyen stand féléhez, láttunk kulcstartókat, édességeket. Aztán vettünk ilyen furcsa nyalókát. Ja, és azt kifelejtettem, hogy mikor elkapott, kérdezgettem hogy hol lakik, de nem válaszolt, mintha nem is hallotta volna. Nagyon aranyos volt a fiú is, és maga az álom is. Mit jelenthet?Szeretném ha lenne egy párom, mert nagyon egyedül vagyok. Tényleg, nagyon. És jó lenne tudni, hogy van aki szeret, aki mindig itt van nekem. Mit tegyek? Fiatal, de érett lány vagyok.

2014. júl. 20. 13:49
 1/3 anonim válasza:
Vagy arról álmodunk, amitől félünk, vagy arról, amire vágyunk vagy esetleg mindkettő egyszerre.
2014. júl. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
általában jelentenek valamit az álmok. Lehet az is amit az elözö irt hogy erre vágysz vagy az is lehet hogy nem sokára megtalálod a szerelmet. é azt javaslom nézz utána az interneten mi lehet a jelentősége
2014. júl. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, pont most nézem, de már eleve a vidámpark szót nem találom. Köszönöm az eddigi válaszokat! Jöhetnek még:)
2014. júl. 20. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!