Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha álmodok,...

Miért van az, hogy ha álmodok, sokszor egyedül vagyok az álmomban? Úgy értem, van két lányom, férjem, rendezett életem, és mégis.

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy mindig, de sűrűn előfordul, hogy az álmomba egyedül szerepelek, mintha nem lenne senkim. És reggel, az ilyen álmok után nagyon rossz érzés fog el és lelkiismeret furdalásom is van. Sőt, előfordul az álmaimban felnőtt tartalom is, de nem a párommal. Na, ettől meg végképp kivagyok. Más is van ezzel így?
2012. jan. 24. 23:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen, de én nem foglalkozom vele különösebben. Én minden éjjel álmodom valamit, legtöbbször hülyeséget. Pl. álmomban sokszor profi titkosügynök vagyok, mint egy női James Bond :))))
2012. jan. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!