Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a felettéb...

Napfonat kérdése:

Mit jelenthet ez a felettéb furcsa álom?

Figyelt kérdés

Egy kérdésre már feleltként beposztoltam ezt, de most felteszem kérdésként is. Azt álmodtam (régebben), hogy nagyon-nagyon kellett ásítanom, de valamiért jeges iszonyat fogott el ettől. Küzdöttem az ingerrel elég sokáig, és éreztem, ha az inger győz, nekem végem. Hát, egy idő után az inger győzött, és akkorát ásítottam mint egy víziló! Teli tüdővel, jó hosszan.

És ekkor az ágyam végében, a sötétségben megmozdult valami, valami borzalmas, és elkezdett rajtam felfelé mászni az alatt, amíg ásítottam. Az arca ugyan emberi-angyali lehetett, de iszonyatos volt a kisugárzása, és nagyon mérges volt rám, amiért ellenálltam az ingerlésének. Egy pillanatig nagyon dühösen bámult, majd belém bújt! Erre ébredtem fel, kb. éjjel fél egy lehetett, és másnap estig nem is tudtam többé elaludni, annyira megrázó volt! Mi a francot jelenthet ez? Létezhet az igaz-álom? Mert roppantul valóságos volt.


2014. júl. 16. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Alvás közben néha mozognak az izmaid (valamikor az agyad direkt csinálja, hogy megbizonyosodjon róla hogy alszol-e már).


Lehet hogy elzsibbadt az állkapcsod vagy hasonló.


Azt nem értem hogy "igaz-álom" alatt mit értesz, de biztosan nem bújt beléd semmi :)

2014. júl. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet h igen, de lehet h nem.

Gondolkodj el rajta, h csinálsz/csináltál e olyasmit, amit nem kéne. Lelkiismereteddel. Ha igen, meg kell bánnod és elfordulni attól a dologtól örökre. És ebben csak Isten segíthet.

2014. júl. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. júl. 17. 16:17
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, igaz álomnak azt hívják, amikor az álom annyira valóságosnak tűnik, hogy az ember megesküdne rá, hogy nem álmodta.
2014. júl. 17. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!