Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal egy közös dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal egy közös dolog miatt alakult ki egy "betegségem" aminek az árát is együtt kéne összetegyük. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szex után rendszeresen hólyaghurutom van (rengetegszer voltam már orvosnál) és több ezer forintot hagytam ott antibiotikumra, teákra, tablettákra, mindent én fizettem. Most viszont ajánlottak egy nagyon jónak tűnő kezelést ami kb. 20 ezer forintba kerül.. esetleg megemlíthetem a páromnak, hogy fizessük együtt ha már a szex miatt én szenvedem el az egészet? (4 éve járunk)

2014. júl. 21. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
elég gáz h ha az ilyen baj 4 év után h felezzetek
2014. júl. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igaza van az elöttem lévőnek
2014. júl. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak azért mert tök mérges már az egész miatt meg unja az egészet, hogy nekem folyton ez lesz ettől.. és ezért meg se merem már említeni ezt :\
2014. júl. 21. 14:56
 4/10 anonim ***** válasza:

Felfázás szextől?

Nem lehet, hogy valami fertőzésetek van és azért nem gyógyulsz meg, mert a párodat nem kezelik.


A kérdésre pedig a válasz, hogy természetesnek kéne lennie, hogy felesben fizetitek. Nyugodtan szólj neki.

2014. júl. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
am a 4. nem mond talán hüly.eséget mintha olvastam volna vmi ilyen betegséges vagy gombás candidás akármilyen dolgot hasonló tapasztalatokkal próbálj erre keresni
2014. júl. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem fertőzés, nyugodtan írd be a googlebe. Neve is van, nászutas vagy mézeshetek betegség. A saját E.colim megy bele a húgycsövembe mikor nyomkod és az fertőz..
2014. júl. 21. 15:00
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha előtte megmosakodtok, akkor honnan tud belemenni az e-coli?

Egyébként akkor az ő micsodájára is kerül e-coli, magyarul őt is kéne kezelni.

Sose fogsz meggyógyulni, ha csak téged kezelnek!


Saját tapasztalat! Nekem volt visszatérő mindenféle folyásom, a párom ki volt, hogy állandóan kúpoznom kell. Aztán nagy nehezen rávettem, hogy menjen el orvoshoz. Kiderült, hogy neki lett gombás fertőzése egy másik betegség velejárójaként és ő fertőzött engem folyamatosan vissza. Kapott ő is gyógyszert és megoldódott a probléma.

2014. júl. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Rákerestem, de nem igazán azt írják, amit te.

Vagyis nem nyomkodja fel az e-colit. Hanem pont, hogy kívülre jut.


" hólyaghurut fiatal nőknél jellemzően az első néhány szexuális együttlét után alakul ki, hiszen ekkor a hüvelyflórát alkotó kórokozók nagy eséllyel kikerülnek a hüvelyen kívülre is, és bekerülhetnek a húgycsőbe. Ezért is hívják ezt a jelenséget nászutas-betegségnek."


És persze ez a legfontosabb:


"Fontos, hogy a szexuális együttlét után (különösen a mikoplazma vagy a klamídia miatt) kialakuló fertőzés esetén mindkét fél kezeltesse magát, különben könnyen pingpongfertőzés alakulhat ki, azaz a partnerek újra megfertőzhetik egymást."

2014. júl. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

fracokat, naná, hogy mondd neki, és naná, hogyfelezzetek. elég unintelligens ember az, aki mérges ilyen dolog miatt, amiben mindketten érintettek vagytok, és még félsz is mondani neki....

állj a sarkadra, ne félj tőle, ne hagyd, hogy elnyomjon, ez így lenne fair.

2014. júl. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Óvszerrel védekezünk, így nem hiszem,hogy tőle lenne,egyébként az előző barátommal u.ez volt :\
2014. júl. 22. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!