Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a visszatérő...

Mit jelenthet ez a visszatérő álmom?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődik hogy egy játék fa vonattal játszok majd hirtelen egy okostelefon játékához lesz hasonlós és a pici vonat utasait meg kell mentenem nem szabad leszakadniuk egymástól vagy meghalnak,szóval meghalnak miközben az úttesten manőverezek velük ezután az álmomban logikusan következik egy jelenet miszerint egy sorozat láb gyűjtő gyilkos kicsipeszeli a szárítóra a térd alatt levágott lábakat majd magát is és egy gonosz kacajjal levágja a saját lábát ami a csipeszen marad és meghal.Közben mosónő szerű nénik álltatos vigyorral és nagy munkával viszik a lábakat szárítani (?).Ezután beszaladtunk egy házba melynek a liftjei a teleport szerűségek és az adott ház bár marad minden beszállás után a szoba színe,hangulata mintája és témája megváltozik.Itt már kezd ködös lenni az egész de valami csomagot akarunk szállítani de közben mindenki megvetve néz és goromba.A csomagszállítás nem sikerül.Mindvégig többes számban beszéltem viszont nem láttam csak picit éreztem hogy van mellettem valaki,de senkire sem hasonlít az ismerőseim és a látott idegeneim körében.

2014. aug. 26. 09:31
 1/1 anonim ***** válasza:
A fa vonat a régi kor játékait jelképezi. Az okos telefonra telepített véres játék a mai játékokat. A levágott lábaknak is van jelentésük. A teleport a technológia fejlettségének jelképe. Ezekből kikövetkeztethető a válasz, a túlzásba vitt fejlődés lábatlankodáshoz vezet.
2014. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!