Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet, ha folyton a...

Mit jelenthet, ha folyton a facebook profilképével álmodom és ha felébredek azt hiszem ott van a szobámban?

Figyelt kérdés
Szerda este ismét vele álmodtam, egy helyes fiúval akivel nagy ritkán beszélgetek facebookon és élőben is találkoztam már vele egyszer, mostanában már nem nagyon beszéltünk, most szerda este megint az arcképével álmodtam, aztán mikor felébredtem 2 szer is, azt hittem hogy ott fekszik a másik ágyon még szólítgattam is.. aztán elaludtam megint vele álmodtam utána megint felébredtem szólítgattam aztán elaludtam újra... Mit jelent ez? Elég sűrűn álmodom vele miért? És mit jelent az hogy azt hittem hogy ott van a szobámban? :O

2014. szept. 18. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:
hogy bejön neked? :D
2014. szept. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Spilerke ***** válasza:
Valószínűleg bejön neked a profilja :D.
2014. szept. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt, hogy túl sokat facebookozol.
2014. szept. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!