Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Meg lehet határozni hogy...

Meg lehet határozni hogy miről álmodjak?

Figyelt kérdés

ha igen akkor hogy?

tegnap kipróbáltam egy módszert amit sokan ajánlottak:

esete fáradtan lefeküdtem és elalvás elött beleképzeltem magam egy történetbe amiről álmodni szerettem volna és teljesen beleéltem magam és ez volt az utolsó amire elalvás elött gondoltam viszont amikor elaludtam akkor valami teljesen másról álmodtam.

rosszúl csináltam valamit vagy a technika rossz?



2014. szept. 21. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát..azt hogy te magad meghatározd az nem lehet,vagyis még nem hallottam róla.

Én úgy szoktam,mikor felkelek,mert pl szúnyog vagy valami zaj felébresztett,gyorsan az álmomra gondolok visszaalszok és tudom folytatni az álmot.Bár nem mindig sikerül..

2014. szept. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet sikerült, csak pont nem emlékszel rá. Ez a baj ezzel :D
2014. szept. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem lehet, viszont a képzeleteddel játszhatsz elég sokat, ha képes vagy elég intenzíven átélni. Aztán még azt csinálhatod, hogy sokszor felébreszted magad és vissza is alszol pár perc után. Ilyenkor sok mást álmodhatsz még, lehet, hogy az egyik az lesz, amire gondoltál.
2014. szept. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hatlábú Farkas ***** válasza:

az álmodat, hogy mit álmocc, meg lehet határozni.

elég sok gyakorlás kell hozzá, de meg lehet csinálni.

irj privát EMAILT nekem, vagy tolj egy sort a FB fiókomra.

(Email hatlabufarkas@gmail.com)

( FB : Hatlábú Farkas )

2014. szept. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!