Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Pár napja nyugtalanul alszom és mindig álmodom. Mindig ugyan azt, hogy megcsalom a barátomat. De akivel megcsalom, sosem ugyan az a személy. Az első álmomban egy olyan sráccal szexeltem, akit nem is ismertem (esetleg láthattam egyszer), a másodikban a matek tanárommal, a harmadikban pedig a barátom húgának a barátjával... ez miért van, hogy mindig ezt álmodom mostanában?
2014. szept. 21. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre ne várj szép, cizellált választ. Néha elég egy szó is, amit a sértődések elkerülése végett nem írok ki.
2014. szept. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne vedd sértésnek, de csak egy közmondással válaszolok:

Éhes disznó makkal álmodik!

2014. szept. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Talán már nem is élvezed a sexet a barátoddal és a tudat alattid úgymond ki szeretne próbálni másokat is.
2014. szept. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó kommenttel egyetértve: valami nem működik köztetek, ezt Neked kell tudni,vagy figyelmeztet, hogy a barátodnál nem !! A váltakozó személyek pedig, hogy kipróbálnál mindig új dolgokat, de nem mered, ezért mindig mással jön elő .
2014. szept. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!