Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent szerintetek az...

Mit jelent szerintetek az olyan álom, ahol látom meghalni az embereket, ők pedig a segítségüket kérik tőlem?

Figyelt kérdés

Több álmom is volt,amiben emberek haltak meg. Utána pedig a segítségért könyörögtek nekem.

Első álom: sétáltam télen a befagyott tavon,és hangokat hallottam a jég alól. Lenéztem,és egy fagyott lány felett álltam,aki a segítségért kiabált hozzám,és mivel velem volt valaki,egyből szóltam,hogy segítsük kihúzni őt a jég alól. Az aki velem volt, közölte velem,hogy nem tud kiabálni a lány,mert már meghalt.

Második álom: Ugyancsak hasonló volt,mint az előző álmom,de itt egy olyan személyt láttam meghalni,akit a valóéletben is ismerek. Autóbalesete volt,és beborult az árokba,én pedig odarohantam,hogy mi lett vele. Az ismerősöm pedig kérte,hogy hívjak mentőt,vagy legalább mentsem ki az autóból. Megint egy ember mondta meg nekem,aki mellém sietett,hogy a bácsi meghalt,nincs mit tenni.

Sorolhatnám tovább az ilyen álmokat,de szerintem értitek mire akarok kilyukadni. A legtöbb álmomban van egy ember,akit vagy ismerek vagy nem,de meghal,és a segítségemre szorul. Olyan mintha csak én hallanám őket,miután megtörténik a baj.



2014. szept. 23. 22:14
 1/1 anonim ***** válasza:

És végül mi lett azzal az ismerősöddel, aki álmodban autóbalesetben meghalt?

Talán lelkiismereti oka van az álomnak, mert segíthettél volna valakinek valamiben, de nem tetted meg.Aztán lehet olyan oka is, hogy félsz, hogy nem tudsz segíteni.

De lehet megérzés is, valódi figyelmeztetés.Meg kell figyelni.

Emlékszem, volt egy hasonló álmom...Egy mezőn álltam, illetve inkább lebegtem test nélkül.Furcsa robajt, zörgést, fémes csikorgást hallottam, ami egyre közeledett.Aztán feltűnt egy borzasztó gyorsan száguldó vonat, az volt olyan zajos.Emberek néztek ki az ablakon, kiabáltak, de a zaj miatt nem hallottam őket, rémültnek tűntek és nyújtották felém a kezüket, de mire felocsudtam a döbbenetből, már el is száguldott a vonat.Másnap nagy vonat szerencsétlenség történt.Nem is tudom jellemezni, milyen érzés volt, mikor este bemondták a híradóban, azonnal eszembe jutott az álmom...

2014. szept. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!