Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mingig ugyaz az a 2 alom...

Mingig ugyaz az a 2 alom kiskorom ota!? A tobbi lent.

Figyelt kérdés

Kiskorom ota uldoz 2 alom.

Az elso: Egy nagy hegyen vagyok en es edesapam, egy mozdulattal o megcsuszik, es en megfogom a kezet hogy segitsek neki, de sajnos kicsuszik a kezembol es ott hal meg.

A masodik: NAgy kovek, de ezt most htenyleg nagynak kell elkepzelni gurulnak ram es csak sirok es sirok mindig arra ebredek fel hogy sirok! Kb ennyi.


Ja azt tudni kell hogy apam nagyon reg elhagyott engem es csaladom, nem tom mi lehet ez az alom, ez mar kiskorom (kb 4 eves lehettem) ota van visszater most is pedig mar 24 eves vagyok.



2014. okt. 16. 15:51
 1/2 Legoman ***** válasza:

Mivel írtad, hogy elhagyott ez megkönnyítette az álmod megfejtését, írom is.

Az első:

Szeretnél vele lenni és sok mindent csinálni, de nem tudod feldolgozni rendesen, hogy nincs veled. Nagyon hiányzik neked és tudod, hogy nem sok mindent tehetsz már.

A második:

Ez az álom az első álmodnak a folytatása és a kövek arról a hegyről esnek le, ahol leesett az édesapád, valószínűleg, ezért sírsz és tudod, hogy reménytelen az, hogy újra összejöjjenek.

Nagyjából ezt jelentette, de leírok még valamit privátban. :)

2014. okt. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat igen lehet benne valami kerestettem mikor megszuletett az elso lanyom de azon a cimen mar nem volt, ez 2009 -ben volt! A cimet meg mikor elvaltak a szuleim 2000-ben onnan volt! Es igaz hianyzik, mikor nagy szugsegem lett volna ra nem volt mellettem azert, egy apa csak apa ,egy anya meg csak anya,es az anyak sztem nem tudnak mindenben ugy segiteni mint az apak! koszi a kommentet!
2014. okt. 17. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!