Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehet a jelentese ennek a...

Mi lehet a jelentese ennek a furcsa alomnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

eloszor is normalis valaszokat kernek,nem valami hulyeseget koszonom! :)

Az almom elegge furcsa vagy inkabb hulye(?!) alom volt,de minden alomnak van jelentese es nem tudok rajonni hogy mit jelent.. Noss az almom:

Terhes voltam,a volegenyem orult,mert ugy tudtuk hogy kisfiunk lesz,megszultem( nehéz szules volt) es nem embert szultem hanem egy macskát.. ezután itthon ultem a szuleimmel,es a parommal amikor a macska sirt,de emberi siras volt,ekkor mondta anyukam hogy szoptassam meg,en pedig megszoptattam...

A macska az elvileg hamiskodas ( elvileg) de mi lehet ez a furcsa alom? nem tudok rajonni,benne volt a parom is,anyukam is,tesom is... Szerintetek?


2014. okt. 28. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Van macskátok?
2014. okt. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a párod egy kandúr, akkor ne csodálkozz, hogy ilyen öszvér gyereked lesz tőle!
2014. okt. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kosz a masodik valaszadonak nagyon ertelmes valasz volt..

es igen van macskank..

2014. okt. 29. 01:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem boldog párkapcsolatban élhetsz, legalábbis te úgy érzed, szeretve vagy és biztonságos a kapcsolatod. Ezért álmodsz terhességgel, aminek az alapja a biztonság, és ezért örül a szerelmed, ez is azt mutatja, hogy te szeretve érzed magad, a szülő ugyan ezt jelenti. A macska nem hamisság, hanem azt mutatja, nem tudod a gyereket behatárolni, mert nem létezik, az agyad a macskát teszi a helyére, akit te szintén gondozol. A szoptatás etetés, a macskádat is eteted, ezért lett az álmodban ő a gyerek. A jelentősége az elégedettség, boldogság, harmónia. Úgy tűnik, most nincs az életeben negatív hatás, jól érzed magad.
2014. okt. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!