Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Soha nem hittem abban hogy az...

Soha nem hittem abban hogy az álmok jelentenek valamit, de ami mostanában történik az durva, szerintetek?

Figyelt kérdés
Na szóval én alapvetően olyan ember vagyok, hogy semmi ilyesmiben nem hiszek sőt azt is elkerülöm aki hisz. A lényeg hogy anyukám kicsit "babonás" és mondta hogy ha foggal álmodunk az halált jelent, ha vérrel álmodunk az pedig azt jelenti, hogy valaki berúgik a családban. A mamám kb 2 éve halt meg, a halála előtt kb 2-3 hétig minden nap foggal álmodtam, vagy azt hogy kiesett a fogam, vagy pedig azt hogy én vettem ki a kezemmel saját magamnak. Bemeséltem magamnak hogy ez véletlen egybeesés vagyis próbáltam.. Azonban ha vérrel álmodok, apukám FIX hogy aznap berúgik, pedig nem szokott inni, de ha vérrel álmodok MINDIG BEJÖN. Kb 15ször álmodtam eddig vérrel és 15ször jött be. Apukám semikor máskor nem ivott csak amikor ezt álmodtam. Hogy lehetséges ez??

2014. nov. 7. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyéni jelképrendszer, ami a tapasztalatokkal párhuzamosan állandósulhat.

Ezt értsd úgy, hogy pl valamikor régen már olvastad, hallottad valahol, hogy a fog, vér mit jelent valaki más álmaiban.A haláleset, berúgás nem ritka a családokban.Egy-egy ilyen esemény nálad is egybe eshetett az ilyen álmokkal, mert a megérzéseid ezekkel a szimbólumokkal(fog, vér, amikről már hallottál, mit jelentenek) sugallják, mi fog történni.Kicsit bonyolultan fogalmaztam talán, de remélem érthető.

Nálam például többször jelzett előre halálesetet(kicsit távolabbi ismerősét, rokonét) ha nagy füsttel álmodtam.De közelebbinél konkrétan láttam a halálát az illetőnek, nagyobb veszekedéseket pedig gyakran jelezte előre, ha beszélő madárral álmodtam).

Nem az álom miatt halt meg az illető, hanem azért álmodtam ezt, mert előre megéreztem, mi fog történni és a tudatalatti a jelképrendszeren át sugallta meg nekem.

A vér egyébként közös jelkép is, ösztönöket, szenvedélyt jelent.Nem csoda, ha az ivászatot is ez jelzi előre.

2014. nov. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :)
2014. nov. 9. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!