Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek az almok?

Mit jelentenek az almok?

Figyelt kérdés
Sokszor almodok furcsa dolgokat mint peldaul latom az exemet es futok hogy utolerjem de nem sikerul. Vagy volt mar olyan almom is ami valora valt lattam egy fekete autot felem szaguldani majd melletem elhajtoott masnap meg pont ugyanazok a kornyeken ugyanaz az auto ment el ugyanugy melletem ez mit jelenthet?

#parhuzamos univerzum #mesebeli lenyek
2014. okt. 27. 09:54
 1/4 Legoman ***** válasza:

Azt jelenti, hogy:

Már majdnem sikerült elengedned az exed. Lehet, hogy most szakítottatok egy pár hete és még benned él, de sikerült még ha nehezen is de továbbléptél rajta.

Az autós álom jelentése:

Az csak egy jósálom volt, hogy másnap azon a környéken óvatosan közlekedj, mert nem fog az az autó kegyes lenni hozzád.

2014. okt. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt bar az exemmel mar kb 3-4 honapja szakitottunk megis sokszor almodok meg rola
2014. okt. 28. 09:03
 3/4 Legoman ***** válasza:
mert még benned él. :) Ha elengeded teljesen, nem fogsz róla álmodni.
2014. okt. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megprobalom koszi:)
2014. okt. 28. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!