Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Deszkáról álmodás. Félek!...

Deszkáról álmodás. Félek! Most meg fogok halni?

Figyelt kérdés
10 Éves lány vagyok.Nemrég deszkáról álmodtam.Láttam egy álomfejtő könyvben,hogy az halált jelent.Meg fogok halni?Normális válaszokat kérek.
2014. dec. 7. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Abban az álmoskönyvben halált jelent. Azt jelenti, valaki meghal. Ez a trükk benne. Ugye, hogy igaza volt? Ha semmit nem álmodsz, akkor is meghal valaki, vagy közel, vagy távol, de esetleg hallani fogsz róla. Ha te a deszka miatt figyeled is, akkor hamarabb a tudomásodra jut, hogy valaki meghal. Esetleg a szomszéd városban, a vajákos asszon...
2014. dec. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Álomfejtő könyben babonák vannak, én is sokszor megnéztem egy-egy álmom után és soha, egyik sem jött be, ne nézegesd többet.
2014. dec. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Legoman ***** válasza:
88%

Nem létezik olyan álmoskönyv, ami mindenkire igaz lenne.

A deszka önmagában semmit nem jelent. Kellennek mellé a körülmények, háttér, hol volt a deszka, mit csináltál vele stb.

2014. dec. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

persze hogy meg fogsz halni. lehet hogy 40 évese, lehet 55 évesen, de az is hogy 99 éves korodban, de előbb utóbb meghalsz.

ha ez megnyugtat, nem vagy egyedul ezzel a problémával. ne parázz rá

2014. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
rengeteg hosszú évtized vár még rád. élvezd az életet. csodálatos!!!
2014. dec. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!