Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van egy visszatéro álmom egy...

Van egy visszatéro álmom egy fiúrol akit álmomban ismerek, de sosem látom az arcát. A hangja ismeros de nemtudom ki lehet nem tugyátok, hogy ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2014. dec. 18. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit jelenthet, de egyszer hasonlóan jártam. Egyszer megjelent egy pasi az álmomban, akit nem láttam sosem. Álmomban ült a számítógép előtt, és beszélgettünk. Totál jóban voltunk.

Felébredtem, el is felejtettem az arcát.

Később összejöttem egy sráccal, 2 éve vagyunk együtt, és nemrég esett le, mikor a gépe előtt ült, és beszélgettünk, hogy ugyanezt a jelenetet láttam álmomban, mikor még nem is ismertem :D

Fogalmam sincs hogy lehet ez.

2014. dec. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem hát nekem tobbszor volt azzal a személyel álmom és mindig olyan kellem, és boldog.Elnézést a helyesirás miatt,és nagyon szépen koszonom a válszt.
2014. dec. 18. 20:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen :D

Szerintem te is összefutsz vele majd az életben idővel. Eddig én úgy vettem észre, hogy a visszatérő álmoknak mindig van valami jelentésük.

2014. dec. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha visszatérő álmom van az általában figyelmeztet valamire és nem sokkal utána megtörténik az álmok lényege.És eddig elég sokat segített mert ahogy eszembe jutott h erről álmodtam rögtön változtattam szóval történt valami amire az lett volna a reakcióm hogy csúnyán összeveszek valakivel(pont mint álmomban) de még mielőtt reagáltam volna a történtekre hirtelen eszembe jutott hogy ezt álmodtam és rögtön változtattam a reakciómon csendben maradtam lenyugodtam megkérdeztem a másiktól miért történt ez ö elmagyarázta és rájöttem h teljesen félreértettem és nem is történt baj.


Az álmod talán lehet az hogy meg fogsz ismerni egy fiút akinek fontos szerepe lesz majd. az arcát pedig azért nem látod mert még soha nem találkoztál vele vagy egy régi ismerős akinek nem emlékszel az arcára. gondolom nem ennyi az egész álom így csak ezekre tippelek.


-Első válaszoló ..nekem is így volt párommal bár én nem álmodtam mert ébren voltam csak elképzeltem.. és még hónap végén tényleg megtörtént hogy találkoztam vele :D meg majdnem az egész történet amit akkor elképzeltem apróbb eltérésekkel :D

2014. dec. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,sokat segitetek.Azért remélem ha lessz is "találkozás" majd csak kicsit kesobb lessz. :)
2014. dec. 19. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!