Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? Ha egy álom...

Mit jelenthet? Ha egy álom folytatódik?

Figyelt kérdés
Van egy furcsa szokásom. Amikor rájön a szememre az álom, mindig ugyanazt látom. Vagyis majdnem. Álmomban egy másik világba csöppenek, más lények közé. Én ugyanúgy nézek ki, mint itt. Hosszú, szőke haj, magas termet, esetleg a ruhám más. Erdőben élek, és mindig történik valami. Ez a furcsa álom gyakran folytatódik onnan, ahol előző éjszaka abbamaradt. Így néha úgy érzem, mintha az lenne az igazi világ, és nem ez. Ez lehet attól, hogy élénk fantáziám van, barátnőmmel is sokat játszunk szerepjátékokat ( nem internetes, hanem valóságosat. Ne nézzetek hülyének, de kitaláltunk egy világot ketten, és ha elmegyünk sétálni a falu mögötti erdőbe, azt játszuk). Én arra gondoltam, hogy ennek is köze lehet a dologhoz, de annak is, hogy nem teljesen érzem magam otthon ebben a társadalomban. Ezért indult a szerepezés is, hogy legyen egy saját, tökéletes világom. De az álom akkor is érdekesebb. Természetesen nem keverem még össze a valóságot a játékkal, ott még nem tartok. :)

2015. jan. 6. 18:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Did I ever tell you the definition of insanity?
2015. jan. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!