Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez nagyon durva?

Ez nagyon durva?

Figyelt kérdés

Álmodtam az 51-es körzetről, hogy ott voltam és láttam, hogy repülőket fejlesztenek de az a vicces, hogy az álmom előtt semmit se tudtam erről az 51-es körzetről szóval utána néztem, pár documentum film....stb és telleg titkos lopakodó repcsiket tervezgetnek, készítenek :O

Másnap megint 51-es körzetről álmodtam és egy lezuhant csészealjat vizsgáltak és valami "UFO"-at is láttam a vizsgáló terembe.

Szóval az első nap a valóságot álmodtam, és talán a második nap lehet igaz? LoL



2015. febr. 4. 23:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
aha, ez nagyon durva, sőt űber durva :D
2015. febr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nah ezért fogok leszálni erről az oldalról mivel kb 30% nem tud normálisan válaszolni egy kib.sz.tt kérdésre hogy legalább adna egy normális választ

Egyébként nem jutott eszembe más cím és csak kíváncsi vóltam pár válaszolóra hogy mit gondolnak de persze hogy mindent elkeell parodizálni

2015. febr. 4. 23:53
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Te a 0x64b-re keresztel kísérlet része vagy, voltál.
2015. febr. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező! Elhinnéd nekem ha azt mondanám, hogy úgy hazudsz, hogy azt te sem veszed észre?

Gondolom nem! Akkor én mért higgyem el amit ide írtál?

Am mért vittek volna oda? Apropó, hányas vagy fizikából?

Vagy a takarítás a nagy projekted?

2015. febr. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Néha ha alszol, látod mit csinál egy másik éned az egyik párhuzamos síkon. Ha nagyon valósághű az álom, érzed a fájdalmat illatokat stb, akkor azt nem álmodod.
2015. febr. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Válaszom kérdésedre:

IGEN, EZ NAGYON DURVA!

[link]

2015. febr. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most milyen normális választ vársz? Ez egyáltalán nem durva, álmodtál valamit és kész. Nincs mit bonyolítani.
2015. febr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
Durva, valószínűleg azért lehet, mert tényleg voltál valamikor az 51-es körzetben, a háttérhatalom szokott ilyeneket csinálni, hogy elrabolnak embereket, ott, vagy az alaskai HAARP-állomáson kísérleteket végeznek rajtuk, aztán kitörlik az emlékeiket. Persze ez nem 100%-ig megbízható módszer, néha az emlékek visszatérnek, gyakran álmokként. Észrevettél magadon az elmúlt hónapokban valami változást? Ismeretlen eredetű seb, a bőröd alá ültetett műszer, ilyesmi?
2015. febr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó ezt ugye nem gondoltad komolyan? :D Még ha csinálnának is ilyet, majd pont Magyarországról fognak elrabolni valakit. :D
2015. febr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igazándiból az agyat becsapott,lehet azt hiszed hogy nem hallottál az 51-es körzetről,vagy az UFÓk-ról,de nagy valószínűséggel tudat alatt eltároltad,ez akkor szokott lenni hogy ha nem figyelsz rá,nem is koncentrálsz rá,de hallottad! Tehát ez lehet olyan is hogy ment régebben a TV-ben,de te végig telefonoztál és rá sem néztél a TV-re! Ilyenkor vannak ezek,hogy bár tudatosan nem fogtad fel,tudat alatt ez az információ eltárolódott és most álmodtál róla.Szóval ez nem durva inkább érdekes és furcsa.
2015. febr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!