Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van hogy megálmodom a...

PimpEsNeha kérdése:

Miért van hogy megálmodom a jövőt?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor történt hogy kis apróságokat álmodtam, de azokra tisztán emlékszem, és később megtörtént. Pl.: Egyszer azt álmodtam hogy a nagybátyáméknál ülök egy székben, és az unokatesóm kérdezett valamit (a kérdés nem volt tiszta /az álomban nem hangzott el) és az volt rá a válasz hogy 5-7-ig tartó időszakban, aztán a kertkapu előtt elment valaki, köszöntünk neki, aztán egy kb 12 éves gyerek elbiciklizett. Aztán amikor felkeltem azt kérdezem magamtól hogy mit csináltam ott?/minek? aztán 2-3 hónap múlva hajszál pontosan megtörtént... És ez nem az első alkalom volt, sem az utolsó.
2015. febr. 8. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezek azért nem olyan ritka események, hogy ne jöhessenek össze.
2015. febr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ozmium42 ***** válasza:

Az álom annyira általános, hogy simán megtörténhet véletlenszerűen is, illetve lehet, hogy nem is volt annyira pontos az az álom, vagy deja vu-d volt.


Én egyszer azt álmodtam, hogy rovárok és rágcsálók lepték el a szobámat. Mikor legközelebb hazautaztam, a falak tényleg tele voltak rovarokkal, mert anyám ott szárította a gyógynövényeket, és az illata odavonzotta őket.


[link]

2015. febr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod ez teljesen normális.Majd kinövöd lehet,hogy nem.
2015. febr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
ilyen velem is szokott lenni. szerintem ez csak deja vu
2015. febr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez bárkivel előfordulhat és változhat is.

Egy barátnőm pl. azt álmodta gimis korában, hogy dogát írunk töriből szerdán, pedig a tanár úr nem szólt erről. Meg is lepődtünk, amikor bejött a tanár és mondta, hogy röpdoga lesz :D Azóta nem álmodott a jövőről.

2015. febr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jövő heti lottószámok?
2015. febr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lottó? [link]


Nekem is kell.

2015. febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed, úgy is megálmodod mit fogunk válaszolni! XD
2015. febr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert álomban nincs tér és idő, csak a jelen. Velem is történt többször ilyen. Vannak jelentéssel bíró álmok, van ami csak kusza és a fantázia keveredik a foglalkoztató problémákkal és vannak jelző álmok, amik egy bekövetkező eseményt mutatnak előre. A nagyon zavaros álmok rendszerint nem jelentenek semmit, ami jelent valamit arról az ember érzi is.
2015. febr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert a múlt már megélt, tehát ismert, a jelenben élsz, a jövő pedig csak álom.

Ha pedig a jövő csak álom, akkkor hol másutt fordulhatna elő, mint álmodban?

2015. febr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!