Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az utóbbi időben, folyamatosan...

Akarmi21 kérdése:

Az utóbbi időben, folyamatosan elnökökkel világvezető, befolyásos emberekkel találkozom álmomban. Jelent ez valamit?

Figyelt kérdés
Ez nem csak egyszerű találkozás mert kíváncsiak a véleményemre bizonyos dolgok kapcsán és komolyan vesznek, tárgyalásokon veszek részt stb. Minőségemben én is fontos vagy befolyásos személy vagyok az álomban. Mit jelent ez?

2015. márc. 18. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Sokszor nézed, hallgatod a politikai híreket?

Szeretsz politizàlni?

Kértek már tőled véleményt?

Szoktál szavazni?

2015. márc. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen. Eléggé aktívan követem a fejleményeket pl az ukrán cirkusz kapcsán nameg a világ geopolitikai helyzetével is tisztában vagyok. Érdekel a dolog.
2015. márc. 18. 08:54
 3/7 A kérdező kommentje:
szavazó vagyok igen és ki szokták kérni a véleményem
2015. márc. 18. 08:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor sokat gondolkozol ezzel kapcsolatban naponta és valószínűleg ezért álmodsz is róla.
2015. márc. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pl velem is sokszor megesett h a sok munka annyira megterhelt h napokig dolgoztam még az álmaimban is. Szörnyű volt xd
2015. márc. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 schocko ***** válasza:
Te vagy az Neo?
2015. márc. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6. MOrpheuuus!!!
2015. márc. 20. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!