Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha Álmomban...

Mit jelent az, ha Álmomban meghal az a lány akit nagyon szeretek? 23/F

Figyelt kérdés
Ő is tudja, hogy szeretem. De mivel barátok vagyunk, ezért úgy csinálok mintha nem bánnám, hogy nem akar semmit. Közben meg lassan beleőrülök, hogy itt lakik nálam és mégis olyan pasi után fut, akiről nagyon jól tudja, hogy csak kihasználja... "Miért létezik a szerelem, ha csak fájdalommal jár? :/"

#halál #álom #szerelem #szerelmi háromszög #szeretett lány #álmomban meghal
2015. márc. 19. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ő a neked való, majd elfelejted ha lesz barátnőd. Szerintem az álom csak annyit jelent, hogy el akarod távolítani magadtól, mivel úgy érzed, hogy nem lehet a tiéd. Ha viszont konkrét karambolról, vagy temetésről álmodtál, az lehet figyelmeztető előjelzés. Álmodból milyen érzéssel ébredtél fel? Beletörődés volt vagy zaklatottság?
2015. márc. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy nem akarom hogy eltávolodjon. Napról napra egyre jobban szeretem. Nagyon rossz érzés volt felkelni ilyen álomból. És annál nagyobb megkönnyebbülés volt látni, hogy semmi baja. Egyébként halálos betegsége volt, ami egyik percről a másikra vitte el. Nem tudom, hogy van-e ennek jelentősége, de könnyes szemekkel ébredtem és felkelés után is szomorú voltam amíg nem láttam.
2015. márc. 19. 11:57
 3/8 anonim válasza:
57%
lol az hogy rosszat álmodtál! ez a barom meg még hülyeségeket ír, az álmoknak semmi jelentősége nincs!
2015. márc. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nem mondom azt hogy semmi jelentősége nincs az álmoknak de szerintem túl van ez misztifikálva.

Szerintem csak azt vetíted ki álmaidban a lányra,hogy te szeretnéd de ő nem,neked ő egy bálvány,ami sérülékeny,könnyen lehet hogy elvész.Ez az álmaidban balesetként jelenik meg,a valóságban úgy,hogy másik fiú barátnője lesz.

2015. márc. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Mondd meg neki, h szereted és h többet akarsz és legyél bátor, ravasz és őszinte.
2015. márc. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már mielőtt ideköltözött volna tudta, hogy tetszik nekem, mert elmondtam. De úgy voltam vele, hogy "Ugyan már minden szebb lány tetszik...". Csakhogy azóta rengeteg időt töltöttünk együtt és rájöttem, hogy szinte minden tekintetben az a lány, akire nekem szükségem van. Viszont nem akarom elveszíteni és ha ehhez az kell, hogy szenvedjek akkor az lesz. A kérdésem nem az, hogy elmondjam-e neki, mert tudja... A kérdés arra irányult, hogy mégis miért álmodok ilyeneket. Mert ez nem az első volt. Pár napja azt álmodtam, hogy egy folyosón voltunk. Ahol egy csomó ismerősöm (pasik) sorakoztak. Ő meg sorban lesmárolta mindet. Ez nekem nem tetszett úgyhogy amikor tovább lépett a következőre én lecsaptam mindenkit. Kb. 10 ember után megfordult és csak annyit mondott, hogy "Mit akarsz? Meg volt az esélyed!" Ami igaz is, mert már aludtunk együtt, de olyan részeg voltam, hogy amikor ott volt a lehetőség hogy megcsókoljam én csak néztem a szemébe, mint valami bal**sz...
2015. márc. 19. 14:50
 7/8 anonim válasza:
Az álmoknak nagy jelentősége tud lenni... Ez is spirituális dologhoz tud kapcsolódni, bár nem mindig. Jelenthet valamilyen érzelmet, jövőt, múltat, akármit. Hogy mit is jelent igazán (ha van jelentése) akkor azt csak te tudod eldönteni, egyszerűen érzed hogy mi is akar lenni. Sajnálom ennél többet nem tudok mondani. Sok sikert a lányhoz :)
2015. márc. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Eldöntöttem. Elmondom neki, hogy milyen álmaim vannak és utána majd meglátjuk, hogy mi lesz :)
2015. márc. 21. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!