Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akit szeretek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit szeretek, de nem tudom mit csináljak? (a többi lent)

Figyelt kérdés

A helyzet: Van egy lány akit kb egy ėve ismertem meg, ės elėghamar kölcsönös szimpátia alakult ki közöttünk. Elhivtam randira amire el is jött, de viszont a randi nem sikerült túl fėnyesen sok volt a kinos csend ės nehezen talaltunk közös tėmát ( annak ellenėre hogy sok közös volt bennünk ) ezėrt kis csalódással zarult a randi.


Utána többször is elhìvtam ide oda de ezeket már visszautasìtotta. Továbbra is jókat beszėltünk sokszor ő ìrt rám stb. Most pár hónapja nem beszėltünk egymással de valamelyik nap rám ìrt hogy mi van velem rėg beszėltünk stb.

Ėn mėg mindig kedvelem de nem tudom hogy lehetne ebből mėg valami. Am egyėbkėnt mėg nem volt barátja.



2015. febr. 27. 15:40
 1/4 anonim válasza:
A helyedben elhívnám megint, hátha most jobban sül el a dolog. Ha ő rád ír néha, akkor pedig főleg hívd el.
2015. febr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan randira menjetek, ahol nem feltűnő, ha csend van. Sokan mondják, hogy a mozi nem jó randiprogram, de szerintem ez például nektek jó lenne ebben a helyzetben. Vagy közös korizás, vagy bármi interaktív dolog, ahol tudtok az éppen történtekről beszélni.
2015. febr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Csak az a baj hogy nem igazán akar eljönni sehová valamiėrt bár mindenkėpp megpróbálom.
2015. febr. 27. 15:50
 4/4 anonim válasza:
Egy cipőben járunk nagyábol
2015. márc. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!